دستگاه جوجه کشی

فروش اینترنتی انواع دستگاه جوجه کشی

آیا می دانید دستگاه جوجه کشی چه مزیت هایی برای مرغداران دارد؟ آیا می دانید فروش اینترنتی انواع دستگاه های جوجه کشی از طریق کدام فروشگاه انجام می شود؟

یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین تجهیزات مرغداری موجود در بازار، دستگاه جوجه کشی می باشد. دستگاه های جوجه کشی معمولا دارای سایزبندی مختلفی بوده، که بر اساس نیاز می توان اندازه مورد نیاز خود را از میان آنها پیدا نموده، معمولا انتخاب مدل هایی بزرگتر از نیاز می تواند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نباشد، زیرا هم قیمت اولیه و هم میزان مصرف برق برای هر دوره بیشتر می شود. انتخاب مدل های کوچکتر از اندازه مورد نیاز نیز می تواند باعث شود تا نتوان بهره ای که از ابتدا مد نظر بوده را از آن برد.

دستگاه های جوجه کشی در چرخه پرورش انواع مرغ تاثیر بسیار زیادی دارد، زیرا معمولا امکان تولید جوجه در مقیاس صنعتی به روش های سنتی ممکن نبوده و حتما باید تخم پرندگان مختلف را درون دستگاه قرار داده، تا بدین ترتیب بتوان آنها را پس از طی دوره ای که مشخص می باشد، تبدیل به جوجه کرد. معمولا دوره ای که تخم هر پرنده باید درون دستگاه جوجه کشی قرار بگیرد، متفاوت می باشد.

آشنایی با ظرفیت انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی را شرکت های سازنده بر اساس نیاز مصرف کننده در ظرفیت های مختلفی تولید و روانه بازار کرده اند. این موضوع باعث شده تا افراد بتوانند به راحتی دستگاهی را که مد نظرشان بوده را پیدا کرده و آن را خریداری کنند. برای افرادی که برای مصارف خانگی دستگاه جوجه کشی تهیه می کنند، نمونه هایی توصیه می شود که ظرفیت آنها ۱۲، ۲۴ و یا ۵۰ عدد می باشد. این دستگاه ها در زمره دستگاه جوجه کشی خانگی قرار دارند.

برای افرادی که می خواهند از جوجه کشی به عنوان یک شغل خانگی استفاده کرده و از طریق آن کسب درامد نیز داشته باشند، می توانند دستگاه هایی با ظرفیت ۸۴ الی ۶۷۲ تایی را تهیه کنند. این دستگاه ها در زمره دستگاه های جوجه کشی نیمه صنعتی قرار دارند. برای مرغداری های صنعتی که میزان تولید جوجه یکروزه بسیار زیاد بوده، دستگاه های جوجه کشی مناسب بوده که ظرفیت آنها بیش از ۱۰۰۰ عدد می باشد. دستگاه های جوجه کشی صنعتی را معمولا برای مراکز تولید جوجه یکروزه که به صورت مدرن و پیشرفته کار می کنند، می توان گزینه ای مناسب دانست.

مزایای استفاده از دستگاه جوجه کشی

دستگاه های جوجه کشی این امکان را بوجود می آورند که بتوان به هر میزان که مد نظر بوده تخم نطفه دار را بتوان تبدیل به جوجه کرد. این موضوع باعث می شود که افراد مختلف با هر میزان مکانی که در اختیار داشته باشند، بتوانند به کار جوجه کشی مشغول شوند. دستگاه های جوجه کشی معمولا با تولید حرارت و رطوبت شرایطی را بوجود می آورند که تخم نطفه دار با بهترین شرایط ممکن تبدیل به جوجه بشود. این موضوع باعث می شود که جوجه های متولد شده سالم و سرحال باشند.

ظرفیت بالا از جمله مزایای دستگاه های جوجه کشی بوده، زیرا با روش های جوجه کشی سنتی که با استفاده از مرغ کرچ انجام می شد، تنها تولید چندین جوجه با استفاده از هر مرغ کرچ امکان پذیر بوده، که امکان استفاده صنعتی از آن روش وجود نداشت. کار با دستگاه جوجه کشی بسیار ساده بوده، از این رو افراد مختلف با هر سطح دانش در مورد جوجه کشی، می توانند از این دستگاه ها استفاده کنند. این موضوع باعث شده تا برخی از افراد دستگاه جوجه کشی و پرورش مرغ را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کنند.

خرید انواع دستگاه جوجه کشی

یکی از روش هایی که می توان انواع مختلف دستگاه های جوجه کشی با بهترین برندهای موجود در بازار را خریداری کرده، سایت های فروش اینترنتی می باشند. شرکت رویان طیور با توجه به نیاز برخی از مشتریان خود، این شرایط را فراهم نموده که بتوانند از این طریق انواع دستگاه جوجه کشی مرغوب را با مناسب ترین قیمت ها تهیه کنند. شرکت رویان طیور با مشاوره های بسیار مفید به افراد کمک می کند تا بتوانند بر اساس فضایی که در اختیار داشته و اهداف خود از خرید دستگاه جوجه کشی، مدل مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب کنند.

گرد آورندگان: واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۲۳۹۵ ۳۱۴ ۰۹۱۱ تماس حاصل بفرمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.