,

اهمیت مشاوره رایگان در زمینه پرورش مرغ بومی تخمگذار

مشاوره رایگان پرورش مرغ بومی تخمگذار رویان طیور

معمولا افرادی که وارد حوزه پرورش مرغ بومی تخمگذار می‌باشند، نیاز به آموزش‌های مناسب و همچنین مشاوره‌های تخصصی دارند، تا بتوانند در کار خود پیشرفت کنند.بدین ترتیب تیم پرورش رویان طیور با ارائه مشاوره رایگان تمام تلاش خود را برای رشد پرورش دهندگان طیور از جمله مرغ تخمگذار بومی انجام می‌دهد.

معمولا افرادی که به تازگی وارد حوزه پرورش مرغ بومی تخمگذار می‌شوند، نیاز به مشورت با افرادی دارند که دارای تجارب بسیار زیادی در این زمینه بوده، در غیر اینصورت ممکن است کارهایی را انجام داده که نباید آنها را انجام بدهند. بدین ترتیب احتمال بروز ضرر و زیان بسیار بیشتر می‌شود، بدین ترتیب ممکن است در مدت زمان کوتاهی با مشکلات مالی مواجه شوند و مجبور به ترک این کار شوند.

این موضوع می‌تواند هم برای پرورش دهندگان ضرر داشته باشد و هم مصرف کنندگان، زیرا هر چه محصولی بیشتر تولید شود، در بازار فراوان تر بوده و قیمت مناسبی خواهد داشت، در صورتی که اگر تولید محصولی کمتر از میزان تقاضا باشد، طبیعتا قیمت آن در بازار بیشتر می‌شود. بدین ترتیب هر چه تعداد تولید کنندگان بیشتر شود، هم به تامین بازار و هم به تثبیت قیمت‌ها کمک می‌کند.

این موضوع باعث شده تا برخی از مراکز با مشاوره رایگان پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار را همراهی کنند. مشاوره رایگان می‌تواند باعث شود تا هزینه‌های پرورش دهنده در ابتدای راه زیاد نشود، زیرا افراد بی تجربه ممکن است هزینه‌هایی را انجام دهند که نیاز نبوده و یا اینکه با روش اشتباه پرورش ممکن است میزان تلفات را زیاد کنند.

بخونم
پرورش مرغ بومی

بدین ترتیب مشاوره رایگان در زمینه پرورش مرغ بومی تخمگذار می‌تواند برای همه پرورش دهندگان و به خصوص افرادی که به تازگی وارد این کار شده اند بسیار مناسب باشد. معمولا مشاوره رایگان می‌تواند در هر زمینه ای باشد، تا پرورش دهندگان از هر نظر آمادگی لازم را داشته باشند و به هیچ عنوان دچار اشتباه نشوند. بدین ترتیب مشاوره رایگان می‌تواند از ضرر دهی یک مجموعه پرورش طیور جلوگیری نموده و برعکس باعث سود دهی بیشتر آن مجموعه نیز بشود. زیرا تجربه در این شغل تاثیر بسیار زیادی در سود دهی دارد.

مشاوره رایگان پرورش مرغ بومی تخمگذار توسط چه کسی انجام می‌شود؟

مشاوره رایگان در چه زمینه‌هایی انجام می‌شود؟

معمولا مشاوره رایگان می‌تواند در هر زمینه ای انجام شود و محدودیت خاصی نداشته، زیرا پرورش طیور و به خصوص پرورش مرغ بومی تخمگذار دارای مراحل بسیار مختلفی بوده که هر کدام از آنها دارای اهمیت ویژه ای می‌باشد. لذا مشاوره رایگان محدودیت خاصی نداشته و پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار می‌توانند در هر زمینه ای که مربوط به پرورش مرغ بومی تخمگذار باشد، با بهترین و زبده ترین کارشناسان مربوطه مشورت نمایند. بدین ترتیب احتمال بروز اشتباه به حداقل و یا حتی صفر نیز می‌رسد.

مشاوره رایگان در زمینه پرورش مرغ بومی می‌تواند در زمینه‌های جوجه کشی، پرورش جوجه یکروزه، واکسیناسیون، تجهیزات مرغداری، آب و دان مناسب، جیره نویسی، دما، نور، رطوبت، تهویه، بیماری‌های مختلف و… باشد. بدین ترتیب مشاوره رایگان محدودیتی نداشته و از صفر تا صد پرورش مرغ بومی تخمگذار را شامل می‌شود. بدین ترتیب پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار در سراسر کشور می‌توانند به راحتی از تجربه افراد حرفه ای بهره برده، بدون اینکه نیاز به صرف هزینه‌های گزاف باشد. این موضوع می‌تواند اهمیت بسیار زیادی برای پروش دهندگان داشته باشد.

بخونم
پرورش مرغ بومی

مشاوره رایگان پرورش مرغ بومی تخمگذار توسط چه کسی انجام می‌شود؟

ممکن است بسیاری از پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار با مشاوره دهندگان رایگان در زمینه پرورش مرغ بومی تخمگذار آشنایی نداشته باشند. از این رو یا هزینه‌های بسیار زیادی را برای این کار پرداخت نموده و یا بدون تجربه خاص و راهنمایی افراد با تجربه کار خود را شروع می‌کنند. که در هر دو صورت نیاز به صرف هزینه‌های بسیار زیادی برای کسب تجربه می‌باشد. بدین ترتیب بهتر است که با تیم‌هایی آشنا شده که مشاوره رایگان را به پرورش دهندگان طیور از جمله مرغ بومی تخمگذار ارائه می‌دهند.

تیم پرورش رویان طیور یکی از باتجربه‌ترین و حرفه‌ای ترین تیم‌ها در زمینه پرورش انواع طیور به خصوص مرغ بومی تخمگذار می‌باشد. تیم پرورش رویان طیور با بیش از ۱۲ سال سابقه، می‌تواند تجارب بسیار زیادی برای افرادی که تازه وارد این حرفه شده، داشته باشد. بدین ترتیب افرادی که با تیم پرورش رویان طیور همکاری دارند، می‌توانند از مشاوره رایگان در زمینه‌های مختلف پرورش مرغ بومی تخمگذار بهره‌مند شوند. بدین‌ترتیب می‌توانند از میزان سود مناسبی در همان ابتدای کار بهره مند شوند.

گردآورندگان: واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.