,

فروش عمده مرغ بالغ وارداتی

فروش عمده مرغ بومی

آیا می دانید مرغ بالغ وارداتی از چه مزایایی برخوردار می باشد؟ آیا می دانید پرورش کدام نمونه از مرغ های وارداتی مقرون به صرفه می باشد؟ آیا می دانید کدام مرکز توانایی فروش عمده انواع مرغ بالغ وارداتی در سراسر کشور را دارد؟

امروزه پرورش مرغ بالغ وارداتی یکی از پر رورنق ترین کسب و کارها به شمار می رود. زیرا این نوع از مرغ ها میزان تخمگذاری فوق العاده ای داشته، در نتیجه می توان با پرورش آنها به سود قابل توجهی دست یافت. مرغ بالغ وارداتی را معمولا می توان در مناظق مختلف کشور پرورش داده، زیرا انواع مرغ وارداتی دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و گرمای شدید بوده و به خوبی با محیطی که در آن قرار می گیرند، سازگار می شوند.

مرغ وارداتی معمولا دارای نژاد های متفاوتی بوده که هر کدام از آنها دارای مزایا و معایب مربوط به خود می باشد، اما چیزی که در بین اغلب آنها مشترک بوده، تخمگذاری بسیار زیاد و غلبه مزایای آنها بر معایب آنها می باشد. به همین خاطر مرغ بالغ وارداتی را اغلب کارشناسان این حوزه، از بهترین گزینه ها برای پرورش دانسته اند.

مزایای مرغ بالغ وارداتی

انواع مرغ بالغ وارداتی معمولا مقاومت بسیار مناسبی در برابر بروز بیماری های مختلف دارند، این موضوع یکی از بزرگترین نقاط قوت این نوع از مرغ ها می باشد، زیرا یکی از مشکلات عمده در پرورش مرغ ها و یا حتی جوجه های مختلف وجود داشته، میزان تلفات آنها می باشد. میزان مرگ و میر مرغ های بالغ باید بسیار اندک باشد، زیرا هر مرغ بالغ وارداتی چندین برابر یک جوجه یکروزه قیمت داشته، از این رو با تلف شدن هر مرغ بالغ وارداتی، ضرر زیادی به افراد وارد می شود. این موضوع باعث شده است تا رعایت نکات بهداشتی و تغذیه ای این نوع از مرغ ها اهمیت زیادی پیدا کند.

مرغ بالغ وارداتی را هم در محیط باز و مزرعه و هم در سالن های سرپوشیده می توان پرورش داد. البته چنانچه شرایط مهیا باشد، پرورش این مرغ ها در مزرعه می تواند میزان تخمگذاری آنها را بیشتر کرده، در نتیجه سودآوری آنها بسیار زیاد می شود. مرغ بالغ وارداتی بر اساس نژادی که داشته قیمت گذاری می شود، این موضوع باعث می شود که بتوان با قیمت های مختلف، انواع نژادهای وارداتی را خریداری نمود. بدین ترتیب با توجه به سرمایه اولیه، می توان نژاد مناسب را انتخاب نمود.

انواع مرغ بالغ وارداتی

مرغ بالغ وارداتی با نژادهای مختلفی در بازار موجود بوده، که هر کدام از آنها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. با توجه به ویژگی های آنها می توان نژاد مورد پسند را انتخاب نموده تا بتوان آنها را برای پرورش انتخاب نمود. مرغ لوهمن قهوه ای یکی از بهترین نژادهای مرغ وارداتی بوده، که توانایی تولید تخم مرغ در این نژاد به ۲۹۵ الی ۳۰۵ تخم در سال می رسد. این موضوع باعث شده تا استقبال از این نژاد بسیار زیاد باشد.

نژاد نیوهمشایر یکی از معروف ترین نژاد مرغ آمریکایی بوده، که توانایی تولید تخم مرغ آنها نسبتا مناسب بوده و همچنین می توان جهت استفاده گوشت آنها نیز، به پرورش آنها پرداخت. نژاد لگهورن یکی دیگر از نمونه های مرغ بالغ وارداتی بوده، که می تواند حدود ۳۰۰ عدد تخم مرغ را در سال تولید نماید. از دیگر نژاد های مرغ وارداتی می توان استرلورپ را نام برده، این نژاد انگلیسی بوده و توانایی تولید تخم مرغ آنها در حدود ۱۸۰ الی ۲۲۰ عدد می باشد. رنگ پوسته تخم مرغ این نژاد قهوه ای می باشد. انواع نژادهای مرغ وارداتی را می توان برای پرورش در اقصی نقاط ایران بسیار مناسب دانست.

blank

خرید مرغ بالغ وارداتی

برای اینکه بتوان انواع مرغ بالغ وارداتی را خریداری کرده، می توان به مراکز فروش اینترنتی مراجعه نمود. یکی از بهترین مراکز فروش اینترنتی انواع مرغ بالغ وارداتی سایت شرکت رویان طیور می باشد. شرکت رویان طیور توانایی فروش انواع مختلف مرغ بالغ وارداتی با مناسب ترین قیمت ها را دارد. فروش اینترنتی انواع مرغ وارداتی باعث شده تا خرید آنها بسیار راحت تر شود. زیرا فروش این نوع از مرغ ها، در مراکز محدودی انجام می شود. این موضوع کمک بسیار زیادی نموده تا افراد مختلف بتوانند مرغ بالغ وارداتی را به راحتی خریداری نمایند.

گرد آورندگان: تیم پرورش رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.