فروش اردک گوشتی

,
Sell the Roen Meat Duck

توضیحاتی در مورد فروش اردک گوشتی

فروش اردک گوشتی در بازار کار نه چندان دشواری می‌باشد، زیرا معمولا اغلب افرادی که می‌خواهند گوشت سالم و با کیفیت را مورد استفاده قرار دهند، به دنبال خرید گوشت اردک می‌باشند. بدین ترتیب همه پرورش دهندگان اردک گوشتی در سراسر کشور می‌توانند در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت اردک گوشتی را به فروش رسانده و از راه پرورش این نوع از اردک‌ها به سود بسیار مناسبی برسند.

فروش اردک گوشتی باعث می‌شود تا افراد مختلف مجبور به خرید گوشت های بی کیفیت و دارای هورمون نشوند. از طرفی گوشت اردک بی ضرر بوده و می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای گوشت قرمز باشد، زیرا گوشت قرمز می‌تواند در طولانی مدت علت بروز انواع مشکلات قلبی و عروقی باشد در حالی که گوشت اردک بسیار سالم و با کیفیت می‌باشد. فروش اردک گوشتی معمولا به کشتارگاه‌ها و مراکز معتبر خرید و فروش طیور انجام می‌گیرد. بدین ترتیب بهتر است قبل از پرورش اردک گوشتی، محل مناسب برای فروش آنها را پیدا کرده تا بتوان به راحت ترین شکل ممکن آنها به فروش رساند.

مزایای فروش اردک گوشتی

فروش اردک گوشتی دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد. برخی از این مزایای برای پرورش دهندگان اردک گوشتی و برخی دیگر نیز برای مصرف کنندگان این نوع از اردک‌ها می‌باشند. یکی از مزایای اصلی اردک گوشتی، وزن گیری بسیار خوب آنها می‌باشد. این مزیت برای پرورش دهندگان اردک می‌تواند بسیار مناسب باشد. زیرا وزن گیری خوب این اردک‌ها باعث می‌شود تا پرورش دهندگان بتوانند به سود بیشتری رسیده و این امر باعث شوق و علاقه بیشتر آنها به پرورش اردک گوشتی می‌شود.

https://www.instagram.com/p/B4Cb8cVgSQv/?utm_source=ig_web_copy_link

یکی دیگر از مزایای فروش اردک گوشتی، تامین نیاز بازار و جلوگیری از مصرف گوشت های بی کیفیت می‌باشد. وجود گوشت های بی کیفیت در بازار در سال های اخیر نگرانی های بسیار زیادی را به دنبال داشته است. با عرضه اردک گوشتی معمولا افراد مختلف این امکان را پیدا می‌کنند که گوشت سالم و با کیفیت تهیه کنند. بدین ترتیب فروش اردک گوشتی از سوی پرورش دهندگان طیور می‌تواند باعث رفع نگرانی افراد مختلف بابت تهیه گوشت با کیفیت، سالم و خوش طعم بشود. همه این ویژگی‌ها به صورت یکجا در گوشت اردک وجود دارد.

آشنایی با انواع نژاد اردک گوشتی

پرورش دهندگان اردک بهتر است با انواع نژاد های اردک گوشتی آشنایی داشته باشند تا بتوانند آنها را پرورش داده و در بازار عرضه نمایند. یکی از نژادهای گوشتی که می‌توان آن را معرفی کرد، اردک پکنی می‌باشد. این نژاد بومی چین بوده و پس از چین به سایر نقاط دنیا نیز انتقال یافته اند. وزن این نوع از اردک‌ها بین ۳ الی ۴ کیلوگرم می‌باشد. فروش اردک گوشتی از نژاد پکنی باعث می‌شود تا افراد بیشتری به سمت استفاده از گوشت اردک روی بیاورند، زیرا گوشت این نوع از اردک‌ها بسیار خوش طعم و لذیذ می‌باشد.

Beijing Duck اردک پکنی و پرورش آن

نژاد موسکووی یا اسرائیلی از دیگر نژادهای گوشتی موجود در بازار به شمار می‌رود. اردک های نژاد موسکووی یا اسرائیلی بومی آمریکای جنوبی هستند و از زیر نژادهای باربری محسوب می‌شوند. این نژادها با رنگ های متنوع مانند برنز، سیاه و سبز، سفید و مشکی موجود می‌باشند. نوع نر این نژاد وزن گیری بهتری داشته و تا ۴.۵ کیلوگرم وزن گیری می‌کند. نوع نر این نژاد حداکثر ۳.۵ کیلو وزن می‌گیرد.

فروش اردک اسرائیلی

نژاد روئن از دیگر نژادهای گوشتی به شمار می‌رود. این نژاد را می‌توان بومی فرانسه دانست. نوع نر این نژاد ۴ الی ۵ کیلو و نوع ماده آنها ۳.۵ الی ۴ کیلوگرم وزن می‌گیرند.

فروش اردک گوشتی

شرکت رویان طیور یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه خرید و فروش اردک گوشتی می‌باشد. خرید و فروش اردک گوشتی با سنین مختلفی توسط تیم پرورش رویان طیور قابل انجام می‌باشد. تخصص بالای تیم پرورش رویان طیور در امر پرورش اردک گوشتی باعث شده تا انواع نژادهای گوشتی را با بهترین کیفیت ممکن به بازار عرضه نماید. بدین ترتیب یکی از بهترین مراکز برای خرید عمده اردک گوشتی، شرکت رویان طیور می‌باشد. به صورت آنلاین نیز می‌تواند انواع نژادهای اردک گوشتی را از شرکت رویان طیور خریداری کرد.

مدیریت دمای سالن

جدول واکسیناسیون طیور بومی

آموزش تشخیص بیماری

تغذیه و خوراک دادن

گردآورندگان:واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.