آشنایی با نحوه خرید اردک یک ماهه

, ,

توضیحاتی در مورد خرید اردک یک ماهه

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۴ دقیقه

خرید اردک یک ماهه برای پرورش دهندگان اردک دارای ارزش بسیار بالایی بوده، حال این پرورش دهندگان می‌توانند افرادی باشند که به صورت صنعتی پرورش اردک را انجام می‌دهند و یا افرادی که در خانه به کار پرورش اردک مشغول می‌باشند. خرید اردک یک ماهه توسط پرورش دهندگان کمک می‌کند تا زمان و هزینه را بتوان حتی الامکان صرفه جویی کرد و این موضوع باعث افزایش سود دهی پرورش اردک می‌شود.

خرید اردک یک ماهه زمینه را فراهم می‌کند تا پرورش دهندگان بتوانند سود بیشتری را در مدت زمان کوتاه‌تری کسب کنند. همین امر تا حدودی بر روی استقبال از پرورش اردک تاثیر گذار می‌باشد. اردک یا مرغابی از جمله طیور آب دوست می‌باشد و شناگری قهار می‌باشد. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید اردک یک ماهه و پرورش آنها را دارند، باید فضایی را برای شنا کردن آنها در آینده فراهم کنند. زیرا هر چه رشد اردک بیشتر می‌شود، تمایل به شنا کردن در آنها نیز بیشتر می‌شود. پرورش اردک نسبت به سایر طیور بسیار راحت‌تر می‌باشد، زیرا اردک می‌تواند از هر چیزی تغذیه کند.

تغذیه مناسب برای اردک یک ماهه کدام است؟

افرادی که اقدام به خرید اردک یک ماهه می‌کنند، باید بدانند که کدام مواد غذایی برای پرورش اردک مناسب‌تر بوده و تاثیر بیشتری بر روی رشد آنها دارد. مواد غذایی بسیار زیادی وجود دارد که می‌توان از آنها برای تغذیه اردک‌ها استفاده کرد، زیرا معمولا آنها همه چیز خوار می‌باشند. اما در بین انواع مواد غذایی گزینه‌هایی وجود دارد که تاثیرات بهتری بر روی اردک داشته و رشد آنها را بیشتر کرده و بر روی سلامتی اردک‌ها نیز تاثیرگذار می‌باشند.

گندم، ذرت، سویا، برنج، انواع حشرات و کرم ها از جمله مواد غذایی مناسب برای پرورش اردک‌ها می‌باشند. افرادی که اقدام به خرید اردک یک ماهه می‌کنند، بهتر است مواد غذایی را به صورت پودر شده برای اردک‌ها تهیه کنند. غذای پودر شده هم هنگام مصرف و هم هنگام هضم راحتی بیشتری را برای اردک‌ها به دنبال دارد. اضافه کردن مقادیری از ویتامین‌ها و املاح معدنی به جیره غذایی اردک‌ها نیز می‌تواند بسیار مفید باشد. بدین ترتیب افرادی که به صورت حرفه ای پرورش اردک را انجام می‌دهند، می‌توانند از مکمل‌های غذایی نیز استفاده کنند.

اردک یک ماهه

شرایط لازم برای پرورش اردک یک ماهه

یکی از شرایطی که باید در هنگام خرید اردک یک ماهه فراهم شود، تهویه مناسب می‌باشد. عدم تهویه مناسب محل نگهداری از اردک یک ماهه باعث خفگی اردک ها می‌شود. خفگی در اغلب اوقات کشنده بوده و باعث مرگ و میر اردک ها می‌شود. بدین ترتیب نصب فن های مناسب برای تهویه سالن امری ضروری بوده و باید این کار به صورت کاملا اصولی انجام شود تا با افزایش سن اردک ها نیز مشکلی برای آنها به وجود نیاید.

افرادی که اقدام به خرید اردک یک ماهه می‌کنند، باید نسبت به تمیز کردن و ضد عفونی محل نگهداری از آنها نیز اقدامات لازم را انجام بدهند. عدم ضد عفونی به موقع محیط نگهداری از اردک ها باعث شیوع انواع بیماری ها می‌شود. این موضوع می‌تواند باعث افزایش میزان مرگ و میر در بین اردک ها بشود. علاوه بر کف سالن، تجهیزات مختلف مانند دانخوری و آبخوری نیز باید به صورت منظم تمیز و ضد عفونی شوند. بدین ترتیب رعایت نظافت محیط می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در پرورش اردک داشته باشد.

خرید اردک یک ماهه

خرید اردک یک ماهه

خرید اردک یک ماهه باید از مراکزی انجام شود که به صورت مجاز و قانونی در امر تولید جوجه اردک و پرورش آنها فعالیت می‌کنند. شرکت رویان طیور یکی از بهترین مراکز تولید و پرورش اردک در ایران بوده و شرایط را برای خرید اردک یک ماهه از سراسر کشور فراهم نموده است. خرید اردک یک ماهه از تیم پرورش رویان طیور به صورت اینترنتی نیز قابل انجام می‌باشد. قیمت مناسب و کیفیت بالای اردک ها از مزیت های بارز خرید از شرکت رویان طیور می‌باشند. بدین ترتیب پرورش دهندگان حرفه ای در اقصی نقاط کشور، اردک یک ماهه را از تیم پرورش رویان طیور خریداری می‌کنند.

تهیه شده در واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.