معرفی برخی از شرایط پرورش جوجه اردک یکروزه پکنی

, ,

توضیحاتی در مورد اردک یکروزه پکنی

جوجه اردک یکروزه پکنی را می توان یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش در مناطق مختلف کشور دانست. زیرا معمولا این نوع از جوجه اردک ها دارای سرعت رشد بسیار مناسبی بوده و از طرفی با انواع شرایط آب و هوایی سازگاری دارند. بدین ترتیب شرایط برای همه افراد مهیا می باشد تا بتوانند جوجه اردک یکروزه پکنی را پرورش داده و از این طریق به سود مناسبی برسند.

اردک یکروزه پکنی این قابلیت را دارد که با سرعت بسیار بیشتری نسبت به سایر نژادهای اردک وزن گیری را انجام بدهد. همین امر باعث شده تا افرادی که قصد سود بیشتر از پرورش اردک را دارند، به سراغ پرورش اردک یکروزه پکنی بروند. جوجه اردک پکنی دارای بدن بسیار مقاومی نسبت به سایر اردک ها می باشد، بدین ترتیب کمتر به بیماری مبتلا می شوند. این موضوع باعث شده تا افرادی که در امر پرورش جوجه اردک یکروزه پکنی فعالیت دارند، در موارد بسیار نادری شاهد مرگ و میر آنها باشند. از این رو معمولا سود پرورش اردک یکروزه پکنی بسیار مناسب بوده و این امر باعث استقبال افراد مختلف از این نژاد جهت پرورش دادن شده است.

اردک یکروزه پکنی

تغذیه جوجه اردک یکروزه پکنی

تغذیه یکی از مهمترین نکاتی است که در امر پرورش جوجه اردک یکروزه پکنی باید به آن پرداخته شود. اگر جوجه اردک پکنی به صورت اصولی تغذیه شود، بدن سالم تری خواهد داشت و در نتیجه رشد بسیار بهتری را تجربه می کند. بدین ترتیب تغذیه جوجه اردک پکنی دارای ارزش و اهمیت بسیار بالایی می باشد. اردک یکروزه پکنی نیاز به پروتئین بالایی دارد. بدین ترتیب غذاهایی که پروتئین زیادی دارند گزینه ای مناسب تر برای ان ها به شمار می روند.

تخم مرغ و سیب زمینی آب پز از جمله مواد غذایی می باشند که برای اردک یکروزه پکنی مناسب می باشند. تخم مرغ و سیب زمین آب پز باید به خوبی خرد شوند تا جوجه اردک بتواند به راحتی از آن ها تغذیه نماید. فرنی گزینه دیگری است که مصرف آن برای جوجه اردک پکنی مفید و سودمند می باشد. شبدر، چمن و سایر سبزی جات نیز به اندازه کافی برای جوجه اردک بسیار مفید می باشند. دانه های غلات که به خوبی خرد شده باشند نیز برای جوجه اردک پکنی یکروزه گزینه ای بسیار مناسب به شمار می روند.

شرایط مورد نیاز برای پرورش جوجه اردک یکروزه پکنی

یکی از شرایطی که باید حتما برای پرورش جوجه اردک یکروزه پکنی در نظر گرفته شود، فضای کافی برای پرورش آنها می باشد. هر ۱۲ الی ۱۵ جوجه اردک پکنی به یک متر مربع فضا نیاز دارند. این فضا با افزایش سن جوجه ها بیشتر می شود که باید به آن توجه ویژه ای بشود. تهویه مناسب از دیگر مواردی است که در پرورش جوجه اردک یکروزه پکنی باید به ان توجه شود. زیرا وجود ریز گردها باعث می شود تا سیستم تنفس جوجه اردک ها دچار اختلال شده و در نتیجه منجر به خفگی آنها می شود.

دمای مناسبی که بتوان جوجه اردک پکنی را در آن با اطمینان خاطر پرورش داد، ۲۸ الی ۳۲ درجه سانتیگراد می باشد. در فصول سرد سال تجهیزات گرمایشی مناسبی باید مورد استفاده قرار بگیرد تا بتوان دمای مناسب را تامین کرد. محل نگهداری از جوجه اردک پکنی باید خشک باشد. وجود رطوبت می تواند باعث بیمار شدن جوجه ها شده و این امر باعث افزایش میزان تلفات آنها می شود. فراهم کردن شرایط مناسب می تواند کمک کند تا با کمترین میزان تلفات بتوان به پرورش اردک یکروزه پکنی پرداخت.

جوجه اردک پکنی

خرید اردک یکروزه پکنی

بسیاری از افراد در سراسر کشور علاقه مند به پرورش جوجه اردک پکنی بوده، اما نمی توانند جوجه اردک یکروزه سالم و سرحال را به راحتی پیدا کنند. برای خرید اردک یکروزه پکنی می توان به سایت شرکت رویان طیور مراجعه کرد. تیم پرورش رویان طیور سابقه بسیار زیادی در امر تولید اردک یکروزه پکنی و عرضه آنها در سراسر کشور را دارد. خرید اینترنتی جوجه اردک پکنی از شرکت رویان طیور بسیار راحت و سریع انجام می شود. بدین ترتیب هیچ گونه وقتی را از پرورش دهندگان تلف نمی کند. از طرفی قیمت های ارائه شده توسط شرکت رویان طیور برای خرید جوجه اردک یکروزه پکنی بسیار مناسب بوده و این امر باعث استقبال بیشتر افراد مختلف شده است.

تهیه شده در واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.