خرید آنلاین انواع مرغ وارداتی

,
فروش آنلاین انواع مرغ وارداتی

خرید آنلاین انواع مرغ وارداتی

آیا می دانید کدامیک از انواع مرغ وارداتی می توانند تخمگذاری بیشتری داشته باشند؟ آیا می دانید از طریق کدام مراکز این امکان وجود دارد که انواع مرغ بومی وارداتی را به صورت آنلاین خریداری نمود؟

پرورش مرغ بومی در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و اغلب افراد تمایل به شروع کار پرورش انواع نژاد های مرغ بومی دارند. اما معمولا به خاطر میزان تخمگذاری کم مرغ بومی ایرانی، این کار سود بسیار زیادی برای افراد نداشته، از این رو بهترین کار پرورش مرغ بومی وارداتی می باشد. مرغ وارداتی را معمولا می توان از مراکز فروش معتبر در سراسر کشور تهیه نمود.

با تغذیه صحیح انواع مرغ وارداتی می توان به راحتی تعداد ۲۰۰ الی ۳۰۰ تخم مرغ در سال را تولید نموده، که تولید این تعداد تخم مرغ با استفاده از مرغ بومی ایرانی، تقریبا غیر ممکن می باشد. مرغ بومی وارداتی معمولا به راحتی با آب و هوای مختلف سازگاری پیدا می کند، بدین ترتیب میزان تلفات این نوع از مرغ ها بسیار کم می باشد، در نتیجه پرورش آنها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. البته باید نوع نژاد و قیمت آنها را نیز مورد بررسی قرار داده و نوع مناسب را بر اساس شرایط موجود، انتخاب نمود.

مزایای پرورش انواع مرغ وارداتی

مرغ بومی وارداتی را می توان گزینه ای بسیار مناسب برای پرورش دادن دانسته، زیرا معمولا این نوع از مرغ ها را می توان با استفاده از هر دانه ای پرورش داده و نیاز به تغذیه های بسیار خاصی ندارند. مرغ وارداتی معمولا دارای راندمان تولید تخم مرغ بهتری بوده، بدین ترتیب می توان به راحتی درآمد بیشتری را از آنها بدست آورد. این موضوع می تواند باعث تمایل افراد به پرورش بیشتر مرغ بومی شود. زیرا در صورتی که میزان درآمد در هر شغلی بیشتر شود، تمایل به ادامه آن نیز بیشتر می شود.

با توجه به تخمگذاری کمتر مرغ بومی داخلی نسبت به مرغ وارداتی، بهتر است در صورتی که شرایط برای پروش مرغ بومی مهیا بوده، نژادهای وارداتی را انتخاب نموده، زیرا تخمگذاری کمتر نژاد های داخلی سبب افزایش هزینه ها می شود. تولید تخم مرغ بیشتر توسط نژاد های وارداتی، می تواند در کنترل قیمت تخم مرغ در بازار نیز موثر باشد. زیرا هر چه تخمگذاری توسط مرغ ها بیشتر شود، هزینه تمام شده برای هر تخم مرغ کاهش می یابد.

 

آشنایی با برخی از نژادهای مرغ وارداتی

مرغ وارداتی نیز مانند مرغ بومی داخلی دارای نژادهای مختلفی بوده، که هر کدام از آنها می تواند دارای پرهایی با رنگ مختلف و همچنین میزان تخمگذاری مخصوص به خود باشد. یکی از نژاد های مرغ وارداتی ولسامر بوده که دارای پرهایی حنایی رنگ می باشند. این نوع از مرغ های وارداتی به طور متوسط سالانه ۲۵۰ تخم مرغ تولید می کند.

مرغ بلک راک یکی دیگر از نمونه های مرغ وارداتی بوده، که پرهایی با رنگ سیاه براق داشته و سینه آن زرد طلایی می باشد. میزان تخم گذاری این نژاد بسیار مطلوب بوده و به طور میانگین ۲۳۰ الی ۲۹۰ تخم در سال تولید می کنند. از دیگر نژادهای مرغ وارداتی می توان به ساسکس اشاره کرد، این نوع از مرغ ها به رنگ سفید خاکستری، طلایی و حنایی می باشند. تولید سالانه تخم مرغ توسط این نژاد در سال حدود ۱۷۰ الی ۲۳۰ عدد می باشد. وزن تخم مرغ آنها حدود ۵۶ گرم است. نژاد رودآیلند یکی دیگر از نمونه های مرغ وارداتی بوده، میزان تولید تخم در این نژاد به طور میانگین در سال ۲۲۰ عدد بوده و این نژاد فاقد صفت کرچی می باشد.

فروشنده آنلاین انواع مرغ وارداتی

برای اینکه بتوان انواع مرغ وارداتی را به راحتی و به صورت عمده خریداری نموده، بهتر است به سایت های فروشنده این نوع از مرغ ها مانند سایت شرکت رویان طیور مراجعه نمود. شرکت رویان طیور این توانایی را دارد که انواع مرغ بومی داخلی و یا وارداتی را با بهترین قیمت ها در اختیار پرورش دهندگان قرار دهد. شرکت رویان طیور یکی از پیشگامان عرضه انواع مرغ وارداتی به صورت آنلاین در سراسر کشور می باشد. توزیع اینترنتی انواع مرغ بومی، باعث از بین رفتن واسطه ها، در نتیجه مناسب تر شدن قیمت ها می شود. از این رو استقبال از سایت های اینترنتی خرید و فروش انواع مرغ بومی، روز به روز در حال افزایش می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.