,

خرید عمده مرغ گلپایگانی

خرید عمده مرغ گلپایگانی

آیا به دنبال خرید و فروش عمده مرغ گلپایگانی می باشید؟ آیا با خصوصیاتی که مرغ گلپایگانی داشته، آشنایی دارید؟ آیا می دانید پرورش مرغ گلپایگانی به چه منظوری انجام می شود؟

مرغ دورگ را می توان یکی از رایج ترین نمونه از مرغ های موجود در بازار دانست. مرغ دورگ را معمولا می توان حاصل تلاقی نژادهای خارجی و نژادهای بومی ایران دانست. مرغ گلپایگانی، مرغ کرمانشاهی و مرغ ورامین را می توان سه نمونه از بهترین مرغ های دورگ موجود در بازار دانست.

مرغ گلپایگانی از لحاظ تخمگذاری شرایط بسیار مناسبی داشته و بیش از ۲۰۰ تخم مرغ در سال تولید می کند. این نژاد از مرغ های دورگ یکی از معروف ترین و فراوان ترین نژادهای موجود در بازار می باشد. به خاطر مقرون به صرفه بودن، معمولا بسیاری از پرورش دهندگان مرغ بومی به دنبال تهیه نژاد گلپایگانی می باشند. این نمونه از مرغ های موجود در بازار دارای ظاهر بسیار زیبا و درشتی می باشند. به همین خاطر معمولا وزن گیری آنها بسیاتر مناسب بوده، در نتیجه می توانند از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه باشند. معمولا این نژاد از مرغ های بومی، دارای مقاومت بسیار زیادی نسبت به انواع بیماری ها می باشند.

مزایای پرورش مرغ گلپایگانی

یکی از بهترین انتخاب ها برای پرورش مرغ بومی در اقصی نقاط ایران، مرغ گلپایگانی می باشد. این نژاد از مرغ های دورگ معمولا هم برای گوشتی و هم برای تخمگذاری مناسب می باشند، از این رو پرورش این نوع از مرغ ها دو منظوره می باشد. این موضوع باعث می شود تا پرورش دهندگان مرغ گلپایگانی مشکلی برای فروش محصولات خود نداشته باشند، زیرا هم می توان آنها را برای تهیه تخم مرغ نگهداری نموده و هم می توان آنها را جهت کشتار و مصرف گوشت به خریداران مختلف فروخت. این موضوع باعث شده مشتریان بسیار زیادی برای خرید مرغ گلپایگانی در بازار وجود داشته باشد، از این رو پرورش جوجه یکروزه گلپایگانی، نیمچه مرغ گلپایگانی و همچنین مرغ بالغ گلپایگانی همه از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه و دارای توجیه اقتصادی می باشد.

مرغ گلپایگانی معمولا تخم مرغ های بسیار درشتی تولید می کنند، که بسیار مشتری پسند و بازاری می باشند. از این رو معمولا پرورش دهندگان مرغ گلپایگانی مشکلی برای فروش تخم مرغ های تولید شده توسط این نژاد از مرغ های دورگ ندارند. این موضوع باعث شده تا اغلب افراد مرغ گلپایگانی را یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش بدانند.

 

مشخصات مرغ گلپایگانی

مرغ گلپایگانی را می توان یکی از بهترین نمونه از مرغ های محلی دورگ موجود در ایران دانست، زیرا هم از نظر ظاهر و هم از نظر باطن از برترین نمونه از مرغ های موجود در بازار می باشد. مرغ گلپایگانی معمولا تلفات بسیار کمی داشته، زیرا این مدل از مرغ های بومی دارای مقاومت بسیار مناسبی در برابر امراض و بیماری های مختلف می باشند. به همین خاطر می تواند از نظر اقتصادی یکی از مقرون به صرفه ترین نژادها برای پروش هم به صورت گوشتی و هم به عنوان مرغ تخمگذار باشد.

مرغ گلپایگانی را می توان در اقصی نقاط ایران به راحتی پرورش داده، زیرا از نظر آب و هوایی محدودیت خاصی نداشته و با انواع شرایط آب و هوایی سازگاری دارد. این نوع از مرغ بومی را معمولا با انواع دانه های موجود در بازار می توان پرورش داده، زیرا از نظر خوردن دانه مشکلی نداشته و هر نوع دانه ای را می پسندند. بدین ترتیب می توان در انتخاب دانه نیز آزادانه عمل نموده و دانه هایی با قیمت مناسب برای آنها تهیه نموده، تا از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه تر بشوند.

blank

 

عرضه اینترنتی مرغ گلپایگانی

شرکت رویان طیور را می توان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان مرغ گلپایگانی در سراسر کشور دانست. زیرا این مجموعه توانایی توزیع اینترنتی هر نوع مرغ بومی با سنین مختلف را در اقصی نقاط کشور داشته، از این رو خرید و فروش انواع مرغ محلی بسیار ساده و راحت می باشد. شرکت رویان طیور مرغ گلپایگانی را با مناسب ترین قیمت ممکن در کشور عرضه نموده، بدین ترتیب می توان با خیال راحت به خرید انواع مرغ بومی پرداخت. بدین ترتیب افرادی که به دنبال خرید و فروش عمده نژاد های مختلف مرغ بومی بوده، می توانند از طریق سایت شرکت رویان طیور اقدام به خرید و فروش این نوع از مرغ ها بنمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.