فروش عمده انواع جوجه یکروزه

,
فروش عمده انواع جوجه یکروزه

آیا تمایل به پرورش جوجه یکروزه دارید؟ آیا به دنبال خرید عمده جوجه یکروزه سرحال و باکیفیت می باشید؟ آیا با مراکز فروش اینترنتی معتبر انواع جوجه یکروزه آشنایی دارید؟

امروزه پرورش جوجه یکروزه یکی از مشاغل بسیار پربازده به شمار می رود، به همین خاطر افرادی را می توان مشاهده نموده که به دنبال فراهم کردن شرایط برای ورود به این عرصه می باشند. پرورش جوجه یکروزه معمولا کار بسیار دشواری نبوده اما نیاز به اطلاعاتی در این زمینه می باشد تا بتوان جوجه ها را با بهترین کیفیت پرورش داد، باید نکاتی در مورد تغذیه، واکسیناسیون و همچنین اطلاعاتی در مورد مکان مورد استفاده برای جوجه های یکروزه داشت تا توان در این کار به موفقیت رسید.

تغذیه جوجه یکروزه باید از مواد بسیار ریز شده به شکل آرد استفاده شود، تا بتوانند به راحتی از آنها بخورند. در هفته های بعدی با رشد نسبی جوجه ها می توان نوع دانه و سایز آن را تغییر داده، زیرا معمولا با رشد جوجه ها، می توان سایز دانه آنها را نیز بزرگتر کرد. پرورش جوجه یکروزه اگر به صورت اصولی و با داشتن اطلاعات کافی انجام شود، می تواند بازدهی اقتصادی بسیار مناسبی داشته باشد.

علت واکسیناسیون جوجه یکروزه چیست؟

جوجه ها معمولا در معرض بیماری های مختلفی قرار دارند، که برای انواع بیماری ها واکسن هایی تهیه و تولید شده که می توان با تزریق آنها از بیماری ها جلوگیری کرده و یا در صورت بروز هر گونه بیماری، می توان از واکسن مخصوص همان بیماری برای درمان استفاده نمود. معمولا جوجه هایی که در سنین کم به خوبی واکسینه می شوند، در سن بلوغ کمتر دچار بیماری می شوند، این موضوع تلفات را در مرغ بالغ بسیار کمتر می کند. بدین ترتیب از هدر رفتن هزینه هایی که بابت پرورش یک مرغ بالغ انجام شده، جلوگیری می شود.

محیط پرورش جوجه یکروزه باید چگونه باشد؟

معمولا در فضایی که انواع جوجه یکروزه را پرورش می دهند، باید یک سری از نکات رعایت شود، تا بتوان به رشد بهتر و سریع تر جوجه ها امیدوار بود. سالن پرورش جوجه یکروزه باید سرپوشیده باشدف تا بتوان دمای آن را به راحتی کنترل نموده، زیرا اگر فضا باز باشد، در فصل های مختلف ممکن است آسیب هایی به جوجه ها وارد شود. در صورتی که محیط سربسته را به راحتی می توان از نظر میزان نوردهی و دما، کنترل کرد.

دمای مورد نیاز برای پرورش جوجه یکروزه در هفته های نخست بهتر است دما در حدود ۳۲ درجه سانتیگراد انتخاب شده و رطوبت سالن نیز بین ۳۰ الی ۵۰ درصد باشد. اگر از این مقدار کمتر باشد، جوجه ها احساس سرما کرده و تلفات در آنها زیاد می شود. باید به این نکته توجه شود که گرمای بیش از حد نیز باعث نفس نفس افتادن جوجه ها می شود، در نتیجه باید در کنترل دقیق دما و رطوبت تلاش بسیار زیادی کرد. با رشد جوجه ها می توان با شیب ملایمی دمای محیط سالن را کمتر کرده، تا جوجه ها با مشکلی مواجه نشوند.

تغذیه مناسب برای جوجه یکروزه

تغذیه مناسب نه تنها شامل دان بلکه شامل آب نیز می شود. دانه و آب مورد نیاز جوجه ها در هفته های نخست باید به حد کافی تامین شود، تا جوجه ها بر اثر تشنگی و یا گرسنگی تلف نشوند. آب مورد استفاده برای جوجه یکروزه بهتر است نه زیاد سرد و نه زیاد گرم باشد. دانه هایی که برای آنها انتخاب شده از نظر ترکیبات و سایز باید استاندارد باشند، تا هم برای رشد آنها مفید بوده و هم به راحتی بتوانند آنها را مورد استفاده قرار بدهند. با رعایت این نکات بسیار ساده و پیش پا افتاده، می توان از تلف شدن جوجه ها جلوگیری کرده و به رشد بهتر آنها کمک کرد.

خرید عمده جوجه یکروزه

معمولا بهتر است برای خرید عمده انواع جوجه یکروزه به مراکز فروش مجاز و معتبر مراجعه شود. یکی از بهترین فروشندگان جوجه یکروزه، شرکت رویان طیور بوده، که توانایی تامین انواع جوجه یکروزه در سراسر کشور را دارد. شرکت رویان طیور با ارائه جوجه یکروزه سالم و سرحال به افراد مختلف، باعث شده تا پرورش جوجه برای آنها راحت تر شود. فروش اینترنتی انواع جوجه یکروزه توسط شرکت رویان طیور، باعث شده تا نیازی به مراجعه حضوری و تلف کردن وقت و هزینه زیاد برای پیدا کردن جوجه یکروزه باکیفیت نباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.