آشنایی با نحوه خرید اردک یک ماهه

, ,
خرید اردک یک ماهه و پرورش آنها به خاطر حاشیه بسیار بالای سود، توانسته جایگاه بسیار مناسبی در بین پرورش دهندگان طیور پیدا کند. اردک یک ماهه معمولا سرعت رشد بالایی داشته و وزن گیری آنها بسیار مناسب می‌باشد. بدین ترتیب پرورش دهندگان می‌توانند در مدت زمانی کوتاه، به سود مناسبی برسند.

آشنایی با سود فروش اردک سه ماهه

, ,
فروش اردک سه ماهه می تواند اگر به صورت عمده انجام شود، سود دهی بسیار مناسبی را به همراه داشته باشد. زیرا هر چقدر هم سود نیز افزایش پیدا می کند. اردک سه ماهه معمولا در اقصی نقاط کشور دارای مشتریانی بوده که اغلب واحد های صنعتی و یا نیمه صنعتی پرورش طیور می باشند.

آشنایی با ویژگی‌های فروش اردک دو ماهه

, ,
فروش اردک دو ماهه توسط شرکت‌های معتبر در زمینه پرورش طیور باعث شده تا واحد‌های صنعتی و نیمه صنعتی پرورش اردک در سراسر کشور نیازی به پرورش جوجه یکروزه نداشته باشند و بتوانند اردک‌های دو ماهه را برای پرورش دادن تهیه کنند، زیرا اردک دو ماهه دارای مزیت‌های فراوانی جهت پرورش دادن می باشد. برای آشنایی با این ویژگی ها با ما همراه باشید.

آشنایی با مزایای پرورش اردک ورامینی

, ,
پرورش اردک ورامینی با توجه به راحت بودن و سود دهی بسیار مناسبی که دارد، در سال‌های اخیر با استقبال بسیار مناسبی مواجه شده است. اردک‌های ورامینی وزن گیری بسیار مناسبی دارند از این رو معمولا پرورش دهندگان طیور آنها را به منظور تولید گوشت پرورش می‌دهند.
فروش جوجه اردک رویان طیور

آشنایی با مزایای فروش اردک یک ماهه

,
فروش اردک یک ماهه در چند سال اخیر توانسته جایگزین بسیار مناسبی برای فروش اردک یکروزه باشد. زیرا اردک های یکروزه نیاز به مراقبت های بسیار زیادی داشته و ممکن است این کار از عهده برخی از پرورش دهندگان بر نیاید. بدین ترتیب اغلب افراد تمایل به خرید اردک یک ماهه و پرورش آنها دارند.

بررسی غذای جوجه یک ماهه

,
غذای جوجه یک ماهه باید توانایی تامین همه نیازهای بدن جوجه های یک ماهه را داشته باشد. علاوه بر ترکیبات مناسب، سایز دانه های پلت شده نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای جوجه های یک ماهه بهتر است از میان دان با سایز کوچک استفاده شود تا تغذیه راحت تری را تجربه کنند.
پودر مولتی ویتامین طیور

آشنایی کامل با پودر مولتی ویتامین طیور

, ,
پودر مولتی ویتامین طیور را به خاطر غنی بودن از انواع ویتامین و مواد معدنی، می توان محصولی ضروری و مفید برای انواع طیور دانست. کیفیت بالای پودر مولتی ویتامین باعث شده تا رشد طیور بیشتر شده و این موضوع می تواند به کاهش هزینه های پرورش طیور کمک بسیار زیادی بنماید.
درمان خانگی کوکسیدیوز مرغ

درمان خانگی کوکسیدیوز مرغ چگونه انجام می‌شود

توضیحاتی در مورد درمان خانگی کوکسیدیوز مرغ درمان خانگی کوکسیدیوز مرغ یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه‌های درمان بیماری انگلی کوکسیدیوز به شمار می‌رود. این بیماری را می‌توان یکی از خطرناک‌ترین و کشنده‌ترین بیماری‌ها در بین انواع طیور به خصوص مرغ‌ها دانس…

بررسی علت رشد نکردن جوجه ها

علت رشد نکردن جوجه ها بسیار متنوع می باشد، در برخی موارد ممکن است جوجه ها به خاطر تغذیه نادرست رشد مناسبی نداشته باشند. گاهی اوقات عدم رشد مناسب جوجه ها ممکن است به خاطر عدم تامین شرایط محیطی ایده آل باشد. در برخی موارد نیز عدم تامین آب سالم و کافی در کاهش رشد جوجه ها تاثیر می گذارد.

آیا می دانید برای رشد سریع جوجه چه باید کرد؟

برای رشد سریع جوجه چه باید کرد؟ سوالی است که در سال های اخیر در ذهن اغلب افرادی که قصد ورود به شغل پرورش طیور را دارند، به وجود آمده است. پاسخ این سوال کمی طولانی است  در قالب چند کلمه یا چند جمله نمی توان پاسخ کاملی برای این سوال بیان کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب پاسخی جامع و کامل برای سوال مذکور دریافت کنید.