خرید مرغ پنج ماهه

,
خرید مرغ پنج ماهه

خرید مرغ پنج ماهه از مراکز نا معتبر در سال‌های اخیر ضرر و زیان بسیار زیادی به پرورش دهندگان مرغ تخمگذار وارد کرده است. بدین ترتیب نیاز است افرادی که قصد پرورش مرغ بومی تخمگذار را دارند، با بهترین و معتبر ترین مراکز فروش مرغ پنج ماهه تخمگذار آشنایی داشته باشند.

خرید مرغ پنج ماهه از نظر اقتصادی می تواند یکی از پر بازده ترین نمونه از روش‌ها برای پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار باشد.زیرا کمک می کند تا بتوان مرغ آماده تخمگذاری خریداری کرده و از صرف زمان برای پرورش جوجه‌ها اجتناب کرد. این موضوع باعث می شود تا هزینه‌هایی که صرف می شود را بتوان در مدت زمان کوتاهی بازگردانده و سپس دوران سود دهی آغاز می شود.

خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار کمک می کند تا نیاز به پرورش جوجه برای پرورش دهندگان تازه کار از بین برود. افرادی که تجربه زیادی ندارند، اگر بخواهند جوجه پرورش دهند، با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوند. بدین ترتیب بهتر است در سال‌های ابتدایی که کار پرورش مرغ تخمگذار بومی آغاز می شود، خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار را از مراکز معتبر آغاز کرده تا به اصطلاح کار بر روی غلتک بیفتد. این موضوع تضمین کننده سرمایه گذاری می باشد. زیرا با خرید جوجه ممکن است مقدار زیادی از سرمایه اولیه بر اثر تلفات و… از بین برود.

مزایای خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار

یکی از مزایای خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار این است که می توان پس از مدت زمانی بسیار کوتاه از تخم مرغ‌های تولید شده درآمدی مناسب کسب کرد. با توجه به اینکه هدف اصلی از خرید مرغ تخمگذار کسب درآمد می باشد، لذا افرادی که اقدام به خرید مرغ تخمگذار با نژادهای مختلف می کنند، از نظر اقتصادی با ضرر و زیان خاصی مواجه نمی شوند. این موضوع باعث شده تا افرادی که برای خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار بومی اقدام می کنند، بسیار بیشتر از سال‌های قبل باشند. زیرا میزان ریسک پذیری در اغلب مشاغل افزایش یافته و اطمینان از حفظ سرمایه اولیه و رسیدن به سود مناسب، ایده آل می باشد.

از دیگر مزایای خرید مرغ ۵ ماهه این است که تعداد تلفات به حداقل میزان ممکن می رسد. بدین ترتیب معمولا افرادی که می خواهند به خاطر عدم تخصص لازم و یا به وجود آمدن مشکلات غیر قابل پیش بینی با تلفات بسیار زیاد مواجه نشوند، می توانند اقدام به خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار بنمایند. مرغ ۵ ماهه تخمگذار معمولا دارای سیستم ایمنی قدرتمندی بوده و به بیماری‌های مختلف مبتلا نمی شود. این موضوع نیز بر روی تلفات کمتر مرغ تاثیر گذار می باشد.

قیمت خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار

معمولا مهمترین موضوعی که برای افراد تازه کار و بعضا با تجربه مهم می باشد، هزینه اولیه ای است که برای خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار باید صرف شود. با توجه به اینکه اغلب مشاغل ریسک پذیری بسیار بالایی دارند، لذا اغلب افراد به دنبال شغلی هستند که با سرمایه گذاری مطمئن، بتوانند به سود بالایی نیز برسند. قیمت خرید مرغ ۵ ماهه تخمگذار معمولا به نسبت خرید جوجه یکروزه بسیار بیشتر می باشد، اما معمولا با توجه به ریسک پذیری کمتر، اغلب افراد از خرید مرغ ۵ ماهه تخمگذار استقبال می کنند.

قیمت خرید مرغ ۵ ماهه تخمگذار به نژادی که این مرغ‌ها دارند نیز بستگی دارد. برای مثال نژادهای پر تولید دارای قیمت بالاتری نسبت به نژادهای معمولی می باشند. بدین ترتیب افرادی که می خواهند به سود بیشتری رسیده و سریع تر سرمایه اولیه خود را به دست آورده، می توانند نسبت به خرید مرغ ۵ ماهه تخمگذار بومی اقدام کنند. قیمت خرید مرغ تخمگذار ۵ ماهه به وزن آنها نیز بستگی دارد. معمولا اگر وزن گیری به خوبی انجام شده باشد، قیمت آنها بیشتر خواهد بود. البته هزینه بیشتر می تواند در آینده منجر به سود دهی بیشتر نیز بشود.

خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار

معمولا برخی از افرادی که می خواهند برای خرید مرغ پنج ماهه تخمگذار بومی اقدام کنند، اطلاعات کاملی در مورد مراکز خرید و فروش مرغ تخمگذار ندارند. از این رو ممکن است از مراکز غیر مجاز اقدام به خرید مرغ پنج ماهه کرده و متحمل ضرر و زیان بسیار زیادی بشوند. شرکت رویان طیور را می توان برترین شرکت در زمینه پرورش مرغ پنج ماهه تخمگذار دانست. تیم پرورش رویان طیور به صورت آنلاین نیز می تواند انواع مرغ ۵ ماهه تخمگذار از نژادهای مختلف را در اقصی نقاط کشور عرضه نماید.

گرداورندگان:واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید

7 پاسخ
 1. 536762732485
  536762732485 گفته:

  سلام من خیلی علاقه دارم به نگهداریی مرغ تخم گذار و میخوام از کم شروع کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 2. امیر عباس خلج
  امیر عباس خلج گفته:

  سلام ،ادرس یک مرکز معتبر برای خرید مرغ های جهادی در کرج مورد تایید شما را در کرج می خواهم .

  پاسخ
 3. امیر عباس خلج
  امیر عباس خلج گفته:

  سلام ، ادرس یک مرکز فروش معتبر و مورد تایید شما را برای خرید مرغ جهادی می خواهم . در کرج

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.