فروشنده عمده مرغ جهادی

,
مرغ جهادی

آیا می خواهید مرغ جهادی را بهتر بشناسید؟ آیا به دنبال آشنایی با نحوه پرورش مرغ جهادی هستید؟ آیا می خواهید با فروشنده عمده مرغ های جهادی در سراسر کشور آشنا شوید؟

مرغ جهادی به گونه ای مرغ ها گفته می شود که به صورت اصلاح نژاد شده در بازار عرضه می شوند و دارای قابلیت های بسیار زیادی بوده، که این موضوع باعث گرایش بیشتر به پروش آنها شده است. مرغ اصلاح نژاد شده جهادی را معمولا می توان به عنوان مرغ تخمگذار پرورش داده، زیرا با اصلاح نژادی که در این مرغ ها صورت گرفته، میزان تخمگذاری آنها بسیار مناسب می باشد. این موضوع در میزان سودآوری این مرغ ها برای رورش دهنده بسیار تاثیرگذار می باشد.

این نوع از مرغ ها را می توان در هر نقطه از کشور به راحتی پرورش داده، زیرا در شرایط مختلف آب و هوایی میزان مقاومت بسیار ایده آلی دارند و تلف شدن آنها بر اثر آب و هوا به ندرت مشاهده می شود. پروش این نوع از مرغ ها می تواند در روستاها نیز انجام شده، زیرا معمولا نگهداری از آنها بسیار ساده بوده و با توجه به راندمان بالایی که در تولید تخم مرغ داشته، می توانند از نژادهای مقرون به صرفه به شمار بروند.

آشنایی با نحوه پرورش مرغ جهادی

مرغ اصلاح نژاد شده جهادی معمولا می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای پرورش باشد، زیرا تولید تخم مرغ و همچنین وزن گیری که مرغ های جهادی دارند، بسیار مناسب می باشد. پرورش دادن مرغ جهادی با توجه به مقاوم بودن آنها، می تواند در سراسر کشور انجام شود. از این رو شاهد پرورش مرغ های جهادی در اغلب استان های کشور می باشیم.

بیشترین میزان پرورش مرغ اصلاح نژاد شده جهادی مربوط به استان های شمالی کشور بوده، زیرا در مناطق شمالی کشور فضای روستایی بسیار زیادی برای پرورش این نوع از مرغ ها وجود داشته، که باعث می شود هزینه های پرورش تا حدودی کمتر از سایر نقاط کشور تمام شود. این موضوع می تواند در سود دهی نهایی تاثیر بیشتری داشته باشد. مرغ های بومی اصلاح نژاد شده را معمولا بهتر است در طبیعت و فضای باز پرورش داده، بدین ترتیب میزان تخمگذاری آنها و همچنین رشد آنها بهتر می شود. البته می توان در سالن های استاندارد نیز با رعایت اصول و قواعد پرورش مرغ، این نوع از مرغ های بومی را پرورش داد. بدین ترتیب بدون هیچ گونه محدودیت مکانی می توان مرغ های جهادی را پرورش داد.

علت استقبال از پرورش مرغ جهادی

با توجه به کیفیتی که مرغ جهادی داشته، این امر طبیعی است که افرادی که به دنبال پرورش مرغ محلی بوده، این نوع از مرغ ها را انتخاب کنند. با اصلاح نژادی که در مرغ های جهادی صورت گرفته، معمولا باعث شده که کیفیت و راندمان تخمگذاری آنها بهتر شود. بدین ترتیب می توان جهت تولید تخم مرغ محلی از آنها بهره مند شد. مرغ جهادی را می توان جهت مصارف گوشتی نیز پرورش داده، زیرا معمولا میزان رشدی که این گونه از مرغ ها داشته، بسیار مناسب می باشد.

مرغ های بومی که به صورت اصلاح نژاد شده در بازار موجود می باشند، معمولا سودآوری که دارند بیشتر بوده، این موضوع می تواند دلیلی برای میزان استقبال بیشتر از آنها نسبت به مرغ های بومی ایرانی باشد. بدین ترتیب می توان با خرید نیمچه مرغ جهادی به پرورش آنها جهت تولید تخم مرغ و یا به صورت گوشتی پرداخت. بدین ترتیب می توان از دردسرهایی که پرورش جوجه یکروزه داشته و مراقبت های بسیار زیادی که نیاز داشته، خود را خلاص کرده، زیرا بهتر است جوجه ها در مراکز پرورش تخصصی بزرگ شوند، تا هم میزان افت آنها کمتر باشد و هم کیفیت آنها با پرورش اصولی بیشتر شود.

فروش عمده مرغ جهادی

تیم پرورش رویان طیور با قدرت بسیار زیادی که در پرورش انواع مرغ بومی اصلاح نژاد شده داشته، این امکان را فراهم نموده که افراد بتوانند نیمچه مرغ جهادی را با بهترین قیمت خریداری نموده و به پرورش آن بپردازند. تیم پرورش رویان طیور فروشنده عمده مرغ جهادی در سراسر کشور بوده، بدین ترتیب می توان جهت خرید عمده این نوع از مرغ ها، به سایت شرکت رویان طیور مراجعه کرد. بدین ترتیب می توان در کمترین زمان ممکن تعداد مرغ مورد نظر را خریداری کرده و آنها را در ب سالن و یا مزرعه خود تحویل گرفت.

گردآورندگان: واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.