مقاومت جوجه های پرورش یافته رویان طیور

,

مقاومت جوجه های پرورش یافته تیم رویان طیور به خاطر تجربه بسیار بالای اعضای این تیم و همچنین رعایت اصول و قواعد پرورش جوجه می باشد. بدین ترتیب می توان جوجه های تولید شده در رویان طیور را جزء بهترین جوجه های پرورش یافته در اقصی نقاط کشور دانست.
تیم رویان طیور یکی از باتجربه ترین تیم های پرورش جوجه و مرغ بومی تخمگذار می باشد. تیم پرورش مرغ بومی تخمگذار این قابلیت را داشته که از یکروزگی تا آخرین مرحله که تخمگذاری بوده، انواع مرغ بومی تخمگذار با نژاد های مختلف را پرورش دهد. همین موضوع نیز باعث شده تا تجربه و تخصص تیم پرورش رویان طیور هر روز روبه رشد بوده و در حال حاضر قادر به پرورش باکیفیت ترین جوجه های موجود در بازار می باشد. تیم رویان طیور توانسته گله مادر باکیفیت را از نژادهای مختلف مرغ بومی تخمگذار تهیه نماید. این موضوع برگ برنده تیم رویان طیور بوده و به سبب گله مادر باکیفیت و دانش و تخصص کارکنان، جوجه های مقاوم و باکیفیتی را تولید و روانه بازار می نماید. تیم پرورش رویان طیور معمولا با ارائه جوجه های سالم و باکیفیت به بازار، توانسته در مدت زمان کوتاهی تبدیل به یکی از برترین برندهای تولید جوجه و نیمچه مرغ تخمگذار بومی در ایران شود. بدین ترتیب افرادی از سراسر کشور به طور دائم در حال همکاری با تیم پرورش رویان طیور می باشند. زیرا شرایطی را که تیم پرورش جوجه رویان طیور برای مشتریان خود فراهم نموده، بسیار خاص و استثنایی می باشند.
تیم پرورش رویان طیور این قابلیت را دارد که جوجه هایی با سن های مختلف را برای ارائه به بازار پرورش دهد، از جمله آن ها می توان به جوجه یک ماهه، جوجه دو ماهه و نیمچه سه ماهه اشاره نمود. بدین ترتیب افراد مختلف می توانند بر اساس شرایطی که داشته و تخصصی که دارند، جوجه ها را با هر سن و سالی از تیم پرورش رویان طیور خریداری و نسبت به پرورش آنها اقدام نمایند. این موضوع باعث شده تا افراد مجبور به پرورش جوجه یکروزه و در پی آن تلفات زیاد نشوند. زیرا جوجه ها در روز های اول نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتر و حرفه ای تر دارند.

دلایل مقاومت بالای جوجه های پرورش یافته تیم رویان طیور
تیم رویان طیور معمولا واکسیناسیون جوجه ها را به موقع و تحت نظر دامپزشک انجام داده، تا بتواند کیفیت جوجه های خود را تضمین نماید. واکسیناسیون به موقع و اصولی یکی از دلایلی است که جوجه های پرورش یافته تیم رویان طیور مقاومت بسیار مناسبی دارند. زیرا در صورتی که واکسیناسیون جوجه ها به موقع و به درستی انجام نشود، بیماری های مختلف به سراغ آنها آمده و میزان تلفات این جوجه ها زیاد می شود.
تامین دان مناسب و باکیفیت و نگهداری جوجه ها در بهترین شرایط آب و هوایی باعث شده تا جوجه های پرورش یافته تیم رویان طیور معمولا کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. بدین ترتیب می توان با اطمینان خاطر انواع جوجه ها را با سن و نژاد مختلف خریداری نمود. مقاومت بالای جوجه های پرورش یافته تیم رویان طیور باعث شده تا میزان تلفات و مرگ و میر آنها بسیار پایین باشد. این موضوع باعث می شود تا بتوان بدون زیان مالی مرغ بومی تخمگذار پرورش داد. بدین ترتیب می توان انتظار بیشترین سود را از چنین جوجه هایی داشت.

آشنایی با مزایای خرید از تیم رویان طیور
افرادی که وارد بازار کار پرورش جوجه، نیمچه و مرغ بومی تخمگذار شده اند، می توانند با بهترین شرایط ممکن از تیم پرورش رویان طیور خریداری کنند. ویژگی اول مقاومت بالای جوجه های پرورش یافته تیم رویان طیور و کیفیت بالای آنها می باشد. ویژگی بعدی که می توان معرفی نمود، ضمانت کیفیت طیور از طرف تیم پرورش رویان طیور می باشد. بدین ترتیب خریدار می تواند اعتماد بسیار بیشتری نسبت به تیم رویان طیور و انواع جوجه های پرورش یافته توسط این تیم داشته باشد.
از دیگر مزایای تیم پرورش رویان طیور می توان به امکان تعویض کردن مرغ تخمگذار پیر با نیمچه اشاره نمود. این موضوع باعث می شود تا دوره پرورش مرغ بومی تخمگذار به صورت مرتبط و در زمان بندی مشخصی پیش برود. خریداری تخم مرغ های تولید شده توسط خریداران جوجه از تیم پرورش رویان طیور نیز از دیگر مزایای این تیم به شمار می رود. زیرا یکی از مشکلات اغلب افراد، عدم توانایی پیدا کردن مشتری مناسب برای تخم مرغ های تولید شده می باشد. بدین ترتیب تیم پرورش رویان طیور تمام دغدغه های مشتری خود را پیدا نموده و برای هر کدام از این دغدغه ها راهکاری را در نظر گرفته است. همراهی تیم رویان طیور از صفر تا صد پرورش مرغ بومی تخمگذار مایه دلگرمی پرورش دهندگان به این شغل در سراسر کشور شده است.

گردآورندگان:واحد تحقیق و توسعه رویان طیور
جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.