جوجه جهادی

توضیحاتی در مورد جوجه جهادی

یکی از بهترین کارهایی که می تواند به پرورش دهندگان طیور سود بسیار بالایی بدهد، خرید جوجه جهادی می باشد. پرورش جوجه جهادی کمک می کند تا بتوان در مدت زمان نه چندان زیادی آنها را تبدیل به مرغ بالغ کرده و یا در بازار آنها را به فروش رسانده و یا به عنوان مرغ تخمگذار بومی آنها را نگهداری کرده و به تولید تخم مرغ محلی پرداخت. در هر دو صورت مقدار سود حاصل شده بسیار چشمگیر می باشد و این موضوع باعث شده تا پرورش دهندگان طیور در سال های اخیر توجه بسیار ویژه ای به جوجه های جهادی داشته باشند.

جوجه جهادی اگر به خوبی پرورش داده شود، می تواند تخمگذاری بسیار مناسبی را پس از رسیدن به سن بلوغ داشته باشد. از طرفی قیمت جوجه های جهادی نسبت به جوجه های تخمگذار رنگی مناسب تر می باشد. بدین ترتیب افرادی که می خواهند با صرف کمترین هزینه ها به سود بسیار مناسبی برسند، می توانند نسبت به پرورش جوجه جهادی اقدام کنند. این کار می تواند هم به عنوان شغل اول و هم در برخی موارد به عنوان شغل دوم در نظر گرفته شود و این موضوع باعث شده تا در روستاها مشکل بیکاری تا حدودی برطرف شود.

جوجه جهادی

سود پرورش جوجه جهادی

سود پرورش جوجه جهادی بستگی به اهدافی داشته که پرورش دهندگان جوجه های جهادی دنبال می کنند. معمولا جوجه های جهادی ممکن است به منظور تولید گوشت و یا تولید تخم مرغ محلی پرورش داده شوند. معمولا در مواردی که جوجه های جهادی به منظور تولید گوشت پرورش داده می شوند، قبل از رسیدن به سن بلوغ می توان آنها را به فروش رساند. این موضوع به خاطر وزن گیری بسیار مناسبی است که این نوع از جوجه ها دارند.

در مواردی که هدف پرورش دهندگان تولید تخم مرغ محلی می باشد باید ابتدا صبر کنیم تا جوجه ها بزرگ شده و به سن بلوغ برسند، پس از رسیدن به سن بلوغ تخمگذاری را آغاز می کنند. بدین ترتیب چه هدف تولید گوشت باشد و چه هدف تولید تخم مرغ محلی، می توان از پرورش جوجه جهادی به سود مناسبی رسید. تنها تفاوت سود دهی پرورش جوجه های جهادی به منظور تولید گوشت و یا تخم مرغ محلی در این است که در تولید تخم مرغ، چرخه سود دهی کمی طولانی تر می باشد و در نتیجه نیاز به صبر و حوصله بیشتری دارد.

پرورش جوجه جهادی

جوجه جهادی با چه سنی در بازار عرضه می شود؟

جوجه جهادی از جمله جوجه های بومی بوده که با استقبال بسیار زیادی در بازار مواجه می شود. این موضوع به خاطر قابلیت های بسیار زیادی بوده که جوجه های جهادی نسبت به سایر جوجه های بومی موجود در بازار دارند. جوجه های جهادی را شرکت های تولید کننده با سنین بسیار مختلفی در بازار عرضه می کنند. پرورش دهندگان بر اساس تجربه، نیاز و تخصص خود می توانند جوجه های جهادی را با سن دلخواه تهیه کرده و اقدام به پرورش آنها بنمایند. جوجه یکروزه جهادی یکی از رایج ترین نمونه از جوجه های جهادی موجود در بازار می باشد. این جوجه ها پس از تولد به بازار عرضه می شوند. جوجه های جهادی یک ماهه، دو ماهه و سه ماهه نیز در بازار عرضه می شوند. نیمچه جهادی و مرغ پا به تخم جهادی نیز از سوی شرکت های تولید کننده در بازار عرضه می شود. بدین ترتیب هیچ گونه مشکلی برای تهیه جوجه های جهادی با سنین مختلف وجود ندارد. افرادی که قصد خرید جوجه جهادی دارند، بهتر است به مراکز معتبر مراجعه نمایند.

خرید جوجه جهادی

خرید جوجه جهادی

اغلب پرورش دهندگانی که تازه کار بوده و می خواهند اقدام به خرید جوجه جهادی بکنند، ممکن است نتوانند مراکز مجاز و غیر مجاز عرضه جوجه های جهادی را تشخیص بدهند. بدین ترتیب این افراد نیاز به راهنمایی های بسیار زیادی دارند، زیرا در صورت عدم انتخاب صحیح مراکز فروش جوجه جهادی، ممکن است ضرر و زیان های مالی فراوانی را متحمل شوند. شرکت رویان طیور یکی از بهترین مراکزی است که در تولید و عرضه جوجه جهادی با سنین مختلف فعالیت دارد. بدین ترتیب افرادی که می خواهند با کمترین دردسر جوجه های جهادی را تهیه کنند، می توانند به سایت شرکت رویان طیور مراجعه کنند. تیم پرورش رویان طیور همه اصول و قواعد را در جوجه کشی و پرورش جوجه های جهادی رعایت می کند.

گردآورندگان:واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.