دلایل همکاری با تیم پرورش رویان طیور

تیم پرورش رویان طیور یکی از معتبر ترین و تخصصی ترین تیم های پرورش مرغ بومی تخمگذار با نژاد های مختلف می باشد. بدین ترتیب می تواند جوجه و نیمچه و یا مرغ بالغ تخمگذار بومی را با بهترین شرایط پرورش داده و سپس برای پرورش دهندگان سراسر کشور ارسال نماید.

تیم پرورش رویان طیور یکی از تخصصی ترین تیم های پرورش مرغ بومی تخمگذار در ایران می باشد. تیم پرورش رویان طیور این قابلیت را داشته که جوجه های یک ماهه، دو ماهه، نیمچه سه ماهه، مرغ بالغ و … را با بهترین کیفیت ممکن به دست پرورش دهندگان در سراسر کشور برساند. با توجه به تجربه و تخصصی که اعضای تیم پرورش رویان طیور داشته، توانسته است باکیفیت ترین گله مرغ مادر را پرورش داده و این موضوع باعث شده تا جوجه ها و نیمچه های بسیار سالم و سرحالی را نیز به پرورش دهندگان مرغ بومی در سراسر کشور تحویل دهد. بدین ترتیب معمولا یکی از شناخته ترین تیم های پرورش دهنده مرغ بومی تخمگذار در کشور تیم پرورش رویان طیور می باشد.

مزایای خرید از تیم پرورش رویان طیور

تیم پرورش رویان طیور شرایط بسیار مناسب، خاص و ویژه ای را برای پرورش دهندگان در سراسر کشور مهیا نموده است، آن هم خرید آسان و راحت به صورت اینترنتی می باشد. از دیگر مزایای خرید از تیم پرورش رویان طیور می توان به طرح آموزش در هنگام پرورش بوده، بدین ترتیب همه افراد می توانند دوره های بسیار تخصصی و کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار را زیر نظر اساتید تیم پرورش رویان طیور بگذرانند. از دیگر مزایایی که شرکت رویان طیور برای مشتریان خود مهیا نموده است، طرح تعویض نیمچه با مرغ پیر یا مرغ هایی که دوره تخمگذاری آنها به پایان رسیده می باشد. بدین ترتیب نیازی به جستجوهای پی در پی برای مشتری مرغ های بالغ بی کیفیت نمی باشد. از طرفی دیگر در هنگام تولید تخم مرغ نیز شرکت رویان طیور می تواند تخم مرغ های تولید شده را نیز خریداری نماید.  این موضوع هم در وقت و هم در هزینه پرورش دهندگان مرغ بومی تاثیر گذار می باشد. بدین ترتیب تیم پرورش رویان طیور از صفر تا صد پرورش مرغ بومی تخمگذار همراه مشتریان خود می باشد. این موضوع می تواند باعث حاشیه امنیت بسیار مناسبی برای این افراد شده و در نتیجه هرگز در مسیری که پای در آن نهاده، تنها نمی مانند. این موضوع کمک می کند تا افراد با اطمینان خاطر بیشتری پای در عرصه پرورش مرغ بومی تخمگذار بگذارند.

آشنایی با قیمت های ارائه شده توسط تیم پرورش رویان طیور

با توجه به اینکه تیم پرورش رویان طیور از صفر تا صد پرورش مرغ بومی را توسط افراد متخصص انجام داده، محصولاتی مانند جوجه یک ماهه، جوجه دوماهه، نیمچه سه ماهه و مرغ بومی تخمگذار بالغ با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار می کند. عرضه مستقیم و بی واسطه باعث شده تا قیمت های ارائه شده توسط تیم پرورش رویان طیور مناسب و مقرون به صرفه باشند. بدین ترتیب این موضوع باعث شده تا خرید انواع جوجه و مرغ بومی تخمگذار با نژاد های مختلف داخلی و وارداتی و همچنین مرغ دورگ رنگی از تیم پرورش رویان طیور برای افراد مختلف در اقصی نقاط کشور مقرون به صرفه باشد. بدین ترتیب مشتریانی که از شرکت رویان طیور جوجه و یا مرغ تخمگذار مورد نیاز خود را تهیه نموده، محدودیت مکانی نداشته و از سراسر کشور افراد مختلفی جوجه، نیمچه و یا مرغ تخمگذار مورد نیاز خود را از تیم رویان طیور خریداری می کنند.

هدف تیم پرورش رویان طیور

هدف تیم پرورش رویان طیور گسترش پرورش مرغ بومی تخمگذار در سراسر کشور می باشد. زیرا گوشت و تخم مرغ بومی می توانند بسیار سالم و مفید تر از گوشت و تخم مرغ صنعتی باشند. بدین ترتیب قدم بزرگی در راستای سلامت جامعه برداشته می شود. از طرفی دیگر با توجه به مشکلاتی که بابت اشتغال جوانان در سراسر کشور وجود داشته و با توجه به طرح اقتصاد مقاومتی، قدم بزرگی در کاهش نرخ بیکاری جوانان نیز برداشته شده است. زیرا معمولا افراد بسیار زیادی در سراسر کشور با هر نوع امکانات از نظر مالی و مکانی، می توانند شروع به پرورش مرغ بومی تخمگذار بنمایند. در ادامه نیز با توجه به سرمایه ای که در این راه قرار داده اند و با توجه به کاری که انجام می دهند، سود و بهره می برند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد در روستاهای خود مشغول به کار تولیدی شده و مجبور به مهاجرت به شهر ها برای پیدا کردن شغل نباشند. بدین ترتیب اهداف تیم پرورش رویان طیور بسیار کلان بوده و در راستای ارزش آفرینی برای کشور می باشد.

گردآوردندگان:واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.