خرید جوجه اردک پکنی

,
جوجه اردک پکنی

توضیحاتی در مورد فروش جوجه اردک پکنی

فروش جوجه اردک پکنی در سال های اخیر در کشور هایی مانند ایران بسیار رایج شده است. این موضوع به خاطر مزایای بسیار زیادی است که پرورش این نوع از جوجه اردک ها دارد. فروش جوجه اردک پکنی باعث می شود تا پرورش دهندگان طیور در سراسر کشور بتوانند به راحتی این نوع از جوجه اردک ها را خریداری کرده و از پرورش آنها به سود بسیار مناسبی برسند. شرکت های تولید کننده جوجه اردک نیز این فرصت را غنیمت می شمارند و میزان تولید جوجه اردک پکنی را بسیار بیشتر از قبل کرده اند.

فروش جوجه اردک پکنی در سراسر ایران باعث شده تا مراکز بزرگ و کوچک پرورش طیور با هر تعدادی که برای آنها میسر باشد، جوجه پکنی خریداری کرده و به پرورش آنها بپردازند. فروش عمده جوجه اردک پکنی دارای مزیت های بسیار زیادی برای پرورش دهندگان اردک در سراسر کشور می باشد. در ادامه با برخی از مزیت های اصلی پرورش جوجه اردک پکنی آشنا خواهیم شد تا افرادی که اطلاعات زیادی در این رابطه ندارند نیز بتوانند با ویژگی های این شغل آشنا بشوند.

جوجه اردک پکنی
جوجه اردک پکنی

مزیت فروش جوجه اردک پکنی های پرورش جوجه اردک پکنی

یکی از مزیت هایی که شرکت های فروش جوجه اردک پکنی به آن توجه ویژه ای دارند، سلامت این جوجه ها می باشد. معمولا جوجه اردک پکنی دارای بدن بسیار مستحکم و سالمی می باشد. بدینترتیب در کمتر مواردی دچار بیماری می شود. این موضوع باعث شده تا میزان مرگ و میر جوجه اردک پکنی بسیار پایین باشد. این موضوع برای پرورش دهندگان جوجه اردک پکنی بسیار مناسب می باشد. زیرا اغلب طیور در سنین کم دارای تلفات بسیار زیادی می باشند.

یکی دیگر از مزایای فروش جوجه اردک پکنی و پرورش آنها، رشد و وزن گیری بسیار مناسب آنها می باشد. جوجه اردک پکنی معمولا هر روز رشد مناسبی پیدا کرده و در مدت زمان نسبتا کوتاهی به وزن ایده آل برای استفاده به عنوان گوشت می رسد. بدین ترتیب معمولا در اغلب موارد جوجه اردک پکنی برای تامین غذای جامعه پرورش داده می شود. البته اردک های پکنی پس از رسیدن به سن بلوغ تخمگذاری نیز خواهند داشت. پرورش جوجه اردک پکنی باعث می شود تا در دوره ای نسبتا کوتاه، بتوان به سود بسیار بالایی دست یافت. بدین ترتیب برای افرادی که به دنبال سود بسیار زیاد می باشند، پرورش جوجه اردک پکنی گزینه بسیار مناسبی می باشد.

فروش جوجه اردک پکنی
فروش جوجه اردک پکنی

قیمت فروش جوجه اردک پکنی

قیمت فروش جوجه اردک پکنی به شرایط مختلفی بستگی دارد. معمولا جوجه اردک های پکنی بر اساس سن آنها و یا مدت زمانی که از تولید آنها گذشته، قیمت های متفاوتی دارند. هر چه جوجه ها سن بیشتری داشته باشند، قطعا قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. معمولا جوجه اردک پکنی یک روزه، پنج روزه، ده روزه، پانزده روزه، بیست روزه، یک ماهه و… در بازار عرضه می شود. هر کدام از این جوجه ها دارای شرایط جسمانی مختلف و در نتیجه قیمت های متفاوتی می باشند.

قیمت فروش جوجه اردک پکنی معمولا به میزان سلامت جوجه اردک ها نیز بستگی دارد. معمولا جوجه اردک های مریض قیمت های بسیار پایین تری از جوجه اردک های سالم دارند. بدین ترتیب کمتر افرادی را می توان پیدا کرد که گول قیمت پایین جوجه اردک های مریض را بخورند. زیرا این نوع جوجه اردک ها در مدت زمان نه چندان زیادی، تلفات بسیار بالایی خواهند داشت. بدین ترتیب معمولا هر چه کیفیت جوجه اردک بالا تر باشد، قیمت فروش جوجه اردک پکنی نیز بیشتر می شود. البته افزایش قیمت به قدری نبوده که باعث شود سود پرورش جوجه اردک پکنی از بین برود.

https://www.instagram.com/p/B16x_Qgndsh/?utm_source=ig_web_copy_link

فروش جوجه اردک پکنی

بسیاری از پرورش دهندگان طیور ممکن است با روش های مختلف خرید عمده جوجه اردک پکنی آشنایی نداشته باشند. برای خرید جوجه اردک پکنی به صورت عمده بهتر است به صورت آنلاین از طریق سایت مراکز معتبر اقدام شود. سایت شرکت رویان طیور یکی از بهترین و معتبر ترین سایت ها در زمینه فروش جوجه اردک پکنی به شمار می رود. سایت شرکت رویان طیور می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی تعداد جوجه های درخواست شده را برای مشتریان ارسال کند. تخصص در بارگیری و حمل و نقل باعث شده تا تلفات جوجه اردک پکنی در هنگام خرید از سایت شرکت رویان طیور به حداقل برسد.

گردآورندگان:واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.