خرید تضمینی محصولات پرورش دهنده مرغ بومی تخمگذار

,
تیم پرورش رویان طیور

توضیحاتی در مورد خرید تضمینی محصولات پرورش دهنده مرغ بومی تخمگذار

یکی از مشکلاتی که سال هاست پرورش دهندگان انواع طیور و به خصوص مرغ بومی تخمگذار با ان مواجه می باشند، فروش محصولات خود به صورت تضمینی و با قیمت مناسب می باشد.

بدین ترتیب نیاز است تا در هنگام فروش مرغ بالغ پیر با مشکلات بسیار زیادی مواجه بوده و یا حتی برای فروش تخم مرغ های تولید شده نیز مشکلاتی وجود دارد. مثلا اینکه مشتری دست به نقد برای همه تخم مرغ ها ممکن است پیدا نشود و از طرفی نیاز به پول نقد در هر واحد تولیدی بسیار ضروری است، زیرا هزینه ها باید از این طریق تامین شوند تا پرورش دهنده بتواند از پول بدست آمده از فروش محصولات خود، برای گردش کسب و کار خود استفاده نماید.

همه این موارد باعث شده تا مراکز و شرکت هایی که به صورت تضمینی محصولات تولید شده مانند تخم مرغ و یا مرغ بالغ پیر را که باید با نیمچه تعویض شود خریداری نموده، از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار شوند. زیرا این مراکز می توانند رونق کسب و کارهای تازه تاسیس را بیشتر نموده و کمک کنند تا ریسک پذیری کمتری متوجه پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار شود.

پرورش-مرغ-بومی

پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار معمولا در دوره ای که مرغ ها در حال تخمگذاری بوده، نیاز به مشتری برای تخم مرغ ها داشته، که اگر خرید تضمینی تخم مرغ توسط مراکز خاصی انجام نشود، باید به دنبال مشتری در بازار باشند، که این کار نیاز به تخصص، هزینه و وقت زیادی داشته و به کار گیری افرادی برای این امور خود نیاز به صرف هزینه های بسیار زیادی داشته، که باعث می شود سود تولید تخم مرغ محلی کمتر شود.

از طرفی در هنگامی که مرغ بومی پیر شده و تخمگذاری کم و یا قطع می شود، نیاز است تا با نیمچه تعویض شوند. این موضوع نیز اگر با مراکز خرید تضمینی قرارداد بسته نشده باشد، نیاز به صرف انرژی و وقت زیادی دارد. بدین ترتیب خرید تضمینی می تواند راهکار بسیار مناسبی برای حل این مشکلات پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار باشد.

مزایای خرید تضمینی محصولات پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار

معمولا با وجود مراکز خرید تضمینی محصولات پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار بسیاری از مشکلات تولید کنندگان تخم مرغ بومی برطرف می شود. زیرا این افراد معمولا برای فروش محصولات خود نیاز به بازاریابی داشته تا بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند.

این کار علاوه بر گرفتن تمرکز و صرف وقت و انرژی زیاد، ممکن است از نظر اقتصادی نیز به صرفه نباشد. بدین ترتیب مراکز خرید تضمینی می توانند کمک کنند که این افراد با تمرکز بیشتری به امور مربوط به پرورش مرغ پرداخته، تا میزان تولیدات خود را بیشتر نمایند. مراکز خرید تضمینی می توانند مرغ بالغ پیر را نیز به صورت تضمینی خریداری نموده و نیمچه سالم و سرحال را در اختیار پروش دهندگان مرغ بومی تخمگذار قرار دهند.

https://instagram.com/p/BqAzLiKFC3F/

آشنایی با تیم پرورش رویان طیور

تیم پرورش رویان طیور یکی از پیشگامان برای خرید تضمینی محصولات مراکز پرورش مرغ بومی تخمگذار در سراسر کشور می باشد. هر کدام از پرورش دهندگانی که جوجه یا نیمچه از تیم پرورش رویان طیور تهیه نمایند، این امکان را داشته تا با عقد قرارداد محصولات تولیدی خود که تخم مرغ بومی بوده و در نهایت مرغ بالغ بی کیفیت و پیر را به شرکت رویان طیور بفروشند.

تیم پرورش رویان طیور در ازای مرغ بالغ پیر نیمچه سالم و سرحال با بهترین کیفیت ممکن ارائه می دهد. بدین ترتیب افرادی که جوجه و یا نیمچه از تیم پرورش رویان طیور خریداری نموده، خیالشان از بابت فروش تخم مرغ و همچنین مرغ بالغ پیر راحت می باشد. بدین ترتیب می توانند با تمرکز و اطمینان بیشتری به امر پرورش بپردازند.

بدین ترتیب افرادی که با تیم پرورش رویان طیور همکاری داشته اند، با سرعت بسیار بیشتری نسبت به سایر افراد در شغل پرورش مرغ بومی تخمگذار رشد کرده اند. زیرا این امکان را دارند که محصولات خود را به صورت تضمینی به فروش رسانده و با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوند.

این در حالی است که امر فروش محصولات برای سایر پرورش دهندگان بسیار مشکل بوده و گاهی باید روزها صرف پیدا کردن مشتری شود. این موضوع سبب مشکلاتی در روند کار پرورش مرغ بومی تخمگذار می شود.

گردآورندگان: واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.