توضیحاتی در مورد خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه

بوقلمون بیوتی

خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه در سال های اخیر تبدیل به یکی از مرسوم ترین کارها از سوی پرورش دهندگان بوقلمون می باشد. زیرا معمولا اغلب افرادی که می خواهند وارد شغل پرورش بوقلمون شوند، توانایی و تخصص لازم برای پرورش جوجه یکروزه بوقلمون بیوتی را ندارند. از این رو در صورتی که اقدام به خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه نکنند و در عوض بوقلمون بیوتی یکروزه را خریداری کنند، ممکن است با تلفات و خسارات جبران ناپذیری مواجه شوند.

خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه کمک می کند تا بتوان راحت تر به تولید گوشت بوقلمون مشغول شد. زیرا بوقلمون بیوتی یکی از گونه های بوقلمون گوشتی محسوب می شود، زیرا تخمگذاری بسیار کمی در طول سال داشته و این موضوع باعث می شو تا اغلب افراد به عنوان بوقلمون گوشتی نژاد بیوتی را انتخاب کنند. وزن گیری بوقلمون بیوتی بسیار مناسب بوده و این موضوع باعث می شود تا افرادی که قصد پرورش بوقلمون را داشته و اقدام به خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه می کنند، به سود بسیار مناسبی در ادامه کار دست یابند.

خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه
خرید بوقبمون بیوتی یک ماهه

علت استقبال از خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه

یکی از اصلی ترین دلایل استقبال از خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه این است که این نوع از بوقلمون ها از هوشیاری بسیار بالایی برخوردار نمی باشند. این امر باعث می شود تا یکی از اصلی ترین مشکلات در پرورش بوقلمون بیوتی، یادگیری خوردن و آشامیدن باشد. معمولا افرادی که جوجه کشی را انجام داده و یا به پرورش جوجه بوقلمون بیوتی یکروزه مشغول می شوند، ۳۶ ساعت زمان دارند تا خوردن و آشامیدن را به جوجه های بوقلمون با نژاد بیوتی بیاموزند.

در صورتی که پرورش دهندگان نتوانند تا ۳۶ ساعت خوردن و آشامیدن را به جوجه های بوقلمون از نژاد بیوتی بیاموزند، شاهد مرگ و میر آنها به دلیل گرسنگی و تشنگی خواهیم بود. معمولا آموزش خوردن و آشامیدن به جوجه یکروزه بوقلمون کار ساده ای نبوده و نیاز به تجربه و تخصص بسیار بالایی دارد. همین امر باعث شده تا افرادی که تازه کار بوده و تخصص بسیار بالایی در این زمینه ندارند، از خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه استقبال کنند. در صورتی که افراد بی تجربه اقدام به پرورش جوجه یکروزه بوقلمون بیوتی بنمایند، ممکن است با مشکلات بسیار زیادی روبرو شده و از طرفی ممکن است با مشکلات بسیار زیادی مواجه شوند.

جوجه بوقلمون بیوتی
جوجه بوقلمون بیوتی

مزایای خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه

یکی از اصلی ترین مزایای خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه این است که افرادی که می خواهند به پرورش بوقلمون بیوتی یک ماهه بپردازند، نیاز به تخصص بالایی ندارند، زیرا قبلا این جوجه ها خوردن و آشامیدن را زیر نظر افراد با تجربه آموخته اند و این موضوع باعث می شود تا همه افراد بتوانند برای خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه اقدام کرده و به پرورش آنها بپردازند.

یکی دیگر از مزایای اصلی خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه و پرورش آنها، وزن گیری سریع بوقلمون بیوتی و رشد مناسب آنها می باشد. این موضوع باعث می شود تا افرادی که سرمایه گذاری کرده و به پرورش بوقلمون بیوتی مشغول شده اند، بتوانند به سود بسیار مناسبی رسیده و این کار را در کوتاه مدت رها نکنند.

https://instagram.com/p/B2GtMtIpBbf/

یکی دیگر از مزایای خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه قیمت مناسب گوشت بوقلمون در بازار می باشد. بدین ترتیب معمولا افرادی که اقدام به پرورش بوقلمون از نژاد بیوتی می کنند، در آینده با مشکلات مالی مواجه نخواهند شد. این موضوع باعث می شود تا نیاز جامعه به گوشت بوقلمون نیز به راحتی برطرف شود. زیرا افرادی که در سال های اخیر علاقه مند به پرورش بوقلمون نژاد بیوتی شده اند، بسیار زیاد هستند.

بوقلمون بیوتی یک ماهه
بوقلمون بیوتی یک ماهه

خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه

یکی از مشکلات بزرگ و عمده افرادی که قصد خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه را دارند، این است که نمی توانند به درستی تشخیص دهند که از چه مراکزی می توانند جوجه یک ماهه بوقلمون بیوتی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنند. شرکت رویان طیور توانسته است بوقلمون بیوتی را تا سن یک ماهگی با بهترین کیفیت و زیر نظر متخصصان مختلف پرورش داده و پس از یک ماهگی در بازار به فروش برساند. خرید بوقلمون بیوتی یک ماهه از تیم پرورش رویان طیور باعث می شود تا بتوان با بهترین شرایط ممکن وارد عرصه پرورش بوقلمون با نژادهای مختلف از جمله بیوتی شد.

گردآورندگان:واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۲۳۹۵ تماس حاصل بفرمایید

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.