توضیحاتی در مورد فروش کبک

,
پرورش کبک

فروش کبک توسط شرکت های معتبر در سراسر کشور باعث شده تا افرادی که می خواهند به کار پرورش کبک با هر هدفی مشغول شوند، بتوانند کبک مورد نیاز خود را با هر سن و سالی به راحت ترین شکل ممکن تهیه کنند. معمولا کبک ها بر اساس سن، وزن، سالم بودن و… دارای قیمت های مختلفی می باشند.

فروش کبک توسط شرکت های پرورش دهنده کبک در سراسر کشور با سنین مختلف و جهت رسیدن به اهداف مختلفی انجام می شود. فروش کبک کمک می کند تا نیاز های جامعه به گوشت سالم و مقوی کبک که سرشار از ویتامین و پروتئین بوده برطرف شود. گوشت کبک به خاطر ارگانیک بودن، دارای مشتریان بسیار زیادی بوده و این موضوع نیاز به پرورش کبک در کشور را افزایش داده است. زیرا میزان عرضه کبک در بازار کمتر از میزان تقاضا برای آن می باشد. از این رو پرورش کبک در سال های اخیر رونق بسیار مناسبی پیدا کرده است.

فروش کبک در سراسر کشور به صورت عمده از طریق اینترنت نیز قابل انجام می باشد. فروش کبک به صورت اینترنتی کمک می کند تا افراد در هر نقطه ای از کشور که قرار داشته باشند، بتوانند کبک مورد نیاز خود با هر سن و سالی را تهیه کنند. خرید کبک به صورت عمده از مراکز معتبر باعث می شود تا بتوان کبک مورد نیاز برای پرورش را با کمترین قیمت ممکن تهیه نمود. با خرید کبک تخمگذار می توان به تولید تخم نطفه دار و یا خوراکی کبک پرداخت. با توجه به سالم بودن گوشت و تخم کبک، خرید و فروش کبک در اقصی نقاط کشور امری رایج به شمار می رود.

پرورش کبک
پرورش کبک

فروش جوجه یکروزه کبک

معمولا جوجه یکروزه کبک دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد. این موضوع باعث شده تا فروش جوجه یکروزه کبک به مراکز پرورش کبک بسیار زیاد شود. مراکزی که توانایی جوجه کشی از تخم نطفه دار کبک را دارند، می توانند بهترین گزینه برای فروش جوجه یکروزه کبک در سراسر کشور باشند. زیرا این مراکز می توانند در فواصل زمانی مختلف جوجه کشی را انجام داده و اقدام به فروش کبک یکروزه در سراسر کشور بکنند.

فروش نیمچه پروار

پرورش دهندگان کبک ممکن است تمایل داشته باشند که کبک ها را به عنوان نیمچه پروار به فروش برسانند. این افراد معمولا کبک ها را تا سن ۱۲ الی ۱۴ هفتگی با بهترین تغذیه ممکن پرورش می دهند، تا به وزن ایده آل و مورد نظر برسند. سپس نیمچه های پروار را به کشتارگاه ها عرضه نموده تا از گوشت آنها برای مصارف خوراکی استفاده شود. معمولا سود فروش کبک به عنوان نیمچه پروار بسیار مناسب بوده و پرورش دهندگان از این روش استقبال بسیار مناسبی می کنند.

فروش کبک مولد

فروش کبک مولد یکی از مرسوم ترین روش های فروش کبک در داخل و خارج از کشور می باشد. معمولا کبک های مولد توانایی تخمگذاری را داشته و به راحتی می توان تخم نطفه دار را توسط کبک های مولد تولید نمود. معمولا افرادی که می خواهند تولید تخم کبک را دنبال کرده و یا در ادامه جوجه کشی از تخم کبک انجام بدهند، می توانند کبک مولد را از مراکز معتبر خریداری کنند. فروش کبک مولد معمولا با نسبت یک نر به سه ماده انجام می شود. بدین ترتیب به راحتی می توان تخم کبک را با بالاترین نرخ تبدیل برای جوجه کشی مورد استفاده قرار داد.

کبک مولد
کبک مولد

فروش کبک به صورت عمده

ممکن است افرادی که به دنبال خرید کبک می باشند، با مراکز معتبر فروش کبک به خوبی آشنا نباشند. این موضوع ممکن است سبب مراجعه آنها به مراکز غیر معتبر شده و بدین ترتیب ممکن است نتوانند کبک با کیفیت بالا و سالم را خریداری کنند. کبک ها را با هر سن و سالی که خریداری می کنید، باید از نظر جسمانی سالم باشند. در صورتی که کبک دارای مشکل و یا بیماری باشد، ممکن است هزینه ها را افزایش داده و سود پرورش کبک را کاهش دهد.

https://instagram.com/p/B16w4f_nU_8/

شرکت رویان طیور یکی از بهترین و بزرگترین مراکز فروش کبک در سراسر ایران به شمار می رود. تیم پرورش رویان طیور این قابلیت را دارد که کبک را در سنین مختلف برای افراد متفاوت عرضه نماید. بدین ترتیب همه افراد می توانند کبک مورد نیاز خود را با هر سن و سالی به صورت عمده خریداری کنند. فروش کبک توسط تیم پرورش رویان طیور با کمترین قیمت ممکن انجام می شود. این موضوع باعث شده تا افرادی که کبک را از شرکت رویان طیور خریداری می کنند، نسبت به افرادی که از سایر مراکز کبک را با سن و سال مختلف خریداری نموده اند، به سود بیشتری برسند.

گردآورندگان:واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.