آشنایی با ویژگی های خرید اردک دو ماهه

, ,

توضیحاتی در مورد خرید اردک دو ماهه

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۴ دقیقه

خرید اردک دو ماهه یکی از دغدغه های اصلی واحد های پرورش اردک می باشد. زیرا معمولا واحد های صنعتی که در امر پرورش نژادهای مختلف اردک فعالیت دارند، اردک دو ماهه را جایگزینی بسیار مناسب و سودمند برای اردک یکروزه می دانند. زیرا پرورش دادن اردک های یکروزه دردسر زیادی نسبت به اردک دو ماهه و سه ماهه دارد. از این رو اغلب واحد های صنعتی خرید جوجه یکروزه اردک را قطع کرده و به جای آن به پرورش اردک دو ماهه می پردازند.

خرید اردک دو ماهه باعث می شود تا واحد های صنعتی و نیمه صنعتی پرورش طیور بتوانند سرمایه اولیه خود را زمان کوتاه تری در گردش قرار داده و سریع تر سرمایه اولیه و سود آن را جمع آوری بکنند. زیرا معمولا اردک ها در سن ۶ الی ۷ ماهگی به سن بلوغ می رسند. بدین ترتیب اردک یکروزه ۶ الی ۷ ماه باید نگهداری شود تا به سن بلوغ برسد، اما اردک دو ماهه با ۴ الی ۵ ماه پرورش به سن بلوغ می رسد. این امر برای واحد های صنعتی و نیمه صنعتی که اردک را با تعداد بالا پرورش می دهند، بسیار مفید و سودمند می باشد.

اردک دو ماهه

ویژگی های خرید اردک دو ماهه

سرعت رشد بالا یکی از ویژگی های اصلی خرید اردک دو ماهه می باشد. معمولا اردک های دو ماهه سرعت رشد بسیار مناسبی دارند. اردک ها در سن دو ماهگی راندمان غذایی بسیار بالایی دارند. یعنی با توجه به خوراک مصرفی، وزن گیری و رشد بسیار مطلوبی را تجربه می کنند. بدین ترتیب اردک های دو ماهه گزینه ای بسیار مناسب برای پرورش بوده و همین امر نیز باعث شده تا استقبال از اردک های دو ماهه در سال های اخیر جهت پرورش دادن بسیار زیاد بشود.

سهولت نگهداری یکی دیگر از ویژگی های خرید اردک دو ماهه به شمار می رود. سهولت نگهداری اردک دو ماهه باعث شده تا حتی افرادی که تخصص بسیار زیادی در امر پرورش اردک نداشته نیز بتوانند نسبت به پرورش اردک دو ماهه اقدام نمایند. این سهولت و سادگی در امر پرورش اردک دو ماهه باعث شده تا خریداران اردک دو ماهه در سال های اخیر بسیار بیشتر شوند. زیرا معمولا واحد های صنعتی و نیمه صنعتی به دنبال پرورش طیوری می باشند که پرورش آنها ساده و سود پرورش آنها نیز بالا می باشد. اردک دو ماهه این ویژگی ها را دارا بوده و همین موضوع باعث استقبال از اردک های دو ماهه شده است.

پرورش اردک دو ماهه

دلایل استقبال از خرید اردک دو ماهه

یکی از دلایل استقبال از خرید اردک دو ماهه، نداشتن بیماری مشترک می باشد. بیماری مشترک در بین اردک های دو ماهه به ندرت دیده می شود. بیماری مشترک باعث می شود تا یک گله اردک به راحتی از بین برود. بدین ترتیب وجود بیماری مشترک بسیار خطرناک می باشد. بدن اردک دو ماهه دارای سیستم ایمنی کامل و قوی می باشد. همین امر باعث می شود تا به بیماری های بسیار کمی مبتلا شوند. سیستم ایمنی قدرتمند اردک ها باعث جلوگیری از ابتلای اردک های دو ماهه به بیماری مشترک و تلف شدن آنها می شود.

یکی دیگر از دلایل استقبال از خرید اردک دو ماهه، امکان تولید گوشت کم چرب و سالم می باشد. با توجه به اینکه گوشت اردک ها یکی از خوش مزه ترین و سالم ترین گوشت های موجود در بازار بوده، شرکت های پرورش دهنده اردک نیز تمایل به پرورش اردک های دو ماهه و عرضه آنها به بازار پس از رسیدن به وزن مناسب را دارند.

خرید اردک دو ماهه

افرادی که در سراسر کشور به دنبال خرید اردک دو ماهه بوده اما نمی دانند از کجا و چگونه می توانند اردک دو ماهه سالم و با کیفیت خریداری کنند، می توانند به سایت شرکت رویان طیور مراجعه کنند. شرکت رویان طیور تولید کننده سالم ترین اردک ها بوده که آنها را در سن دو یا سه ماهگی به فروش رسانده و زمینه را برای پرورش دهندگان اردک در سراسر کشور فراهم نموده تا به فعالیت خود ادامه بدهند. تیم پرورش رویان طیور همه مراحل تولید و پرورش جوجه اردک را بر عهده دارد. برای سهولت و راحتی بیشتر از طریق اینترنت نیز میتوان اقدام به خرید اردک دو ماهه از تیم پرورش رویان طیور کرد.

تهیه شده در واحد تحقیق و توسعه رویان طیور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.